در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خوردبین: بازی دوستانه به خاطر درگیری متشنج شد / تیم ملی برای صعود به جام‌جهانی به حمایت همه‌جانبه نیاز دارد

پرسپولیس کلاب : سرپرست تیم پرسپولیس می‌گوید همه باید از تیم ملی حمایت کنند تا این تیم به جام جهانی صعود کند.

محمود خردبین درباره شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار کرد: اردوی خوبی را در عمان برگزار کردیم و در آنجا دو بازی دوستانه خیلی خوب انجام دادیم که به روند آماده‌سازی ما کمک کرد. ما مقابل العربیه که یکی از تیم‌های قدرتمند عمان محسوب می‌شود بازی کردیم و به پیروزی خوبی هم رسیدیم. در ادامه مقابل تیم السیب به میدان رفتیم و در حالی که یک بر صفر پیش بودیم بازیکن آنها با فرشید احمدزاده درگیر شد و در ادامه بازی به تشنج کشیده شد بنابراین تصمیم گرفتیم بازی را نیمه کاره تمام کنیم.

 خوردبین: بازی دوستانه به خاطر درگیری متشنج شد / تیم ملی برای صعود به جام‌جهانی به حمایت همه‌جانبه نیاز دارد
جمعه | ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۲۱:۵۳ |
کد خبر : ۵۳۷۱ |
مصاحبه ها

وی افزود: فکر می‌کنم این اردو روی آمادگی بازیکنان ما تاثیر مثبت داشت و الان همه چیز خوب است و آماده‌ایم لیگ را مجددا با قدرت اغاز کنیم. امیدواریم بتوانیم مقابل سیاه جامگان به پیروزی برسیم تا روند خوبمان ادامه پیدا کند.

خوردبین در ادامه درباره پیروزی ایران مقابل عمان هم گفت: باید عمان را شکست می‌دادیم. فکر می‌کنم تیم ایران بازی خوبی را مقابل عمان به نمایش گذاشت و همه از آن راضی هستند. کار سخت‌ تیم ملی آغاز شده است و به اعتقاد من اگر می‌خواهیم به جام جهانی صعود کنیم باید همه دست به دست هم دهیم و از تیم ملی حمایت کنیم و هر امکاناتی که لازم هست برایشان فراهم کنیم. این همه زمین خوب در ایران وجود دارد چرا نباید تیم ملی یک زمین خوب برای تمرین داشته باشد؟

وی خاطر نشان کرد: البته کفاشیان مدیر لایقی است و مطمئتا امکانات لازم برای تیم ملی فوتبال ایران فراهم می‌کند. فراموش نکنید اگر تیم ملی به جام جهانی صعود نکند فوتبال ما لطمه می‌خورد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter