در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو:با دو برنامه کار کردیم/سیاه جامگان برای غافلگیری می آید

پرسپولیس کلاب : سرمربی تیم پرسپولیس گفت:عدم حضور تماشاگران  بزرگترین جریمه و مجازات برای بازیکنان ما خواهد بود.

 

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: یک بار دیگر آرزوی سال خوشی را برای همه دوستان، همه ایرانیان دارم و امیدوارم سال سلامتی و ثروت برای همه ایرانیان باشد. ضمن اینکه لازم است به خاطر برد مقابل هند و عمان به تیم ملی ایران تبریک بگویم. بردهایی که منجر به صعود به مسابقات قهرمانی آسیا و مقدماتی جام جهانی در مرحله مقدماتی شد.

برانکو:با دو برنامه کار کردیم/سیاه جامگان برای غافلگیری می آید
شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۶ |
کد خبر : ۵۳۷۸ |
مصاحبه ها

 وی ادامه داد: همه منتظریم ببینیم تیم ما بعد از 20 روز تعطیلی چه عملکردی در لیگ خواهد داشت. ما همه بی صبرانه منتظر آغاز لیگ بودیم. در این مدت بازیکنان ما با دو برنامه تمرینی کار کردند. گروهی در کنار تیم تمرین کردند و به اردو آمدند و گروهی دیگر در تیم ملی حضور داشتند که برنامه آنها کاملا متفاوت بود. از روی تجربه ای که دارم می دانم که اولین بازی بعد از اردوی تیم ملی همیشه بسیار سخت و حساس می شود مخصوصا نبرد مقابل سیاه جامگان برای بقا می جنگد و می خواهد ما را غافلگیر کند.

سرمربی پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه سیاه جامگان به دنبال راه نجات برای خود است این بازی اهمیت زیادی برای آنها دارد. باید بگویم بازی های سیاه جامگان به مراتب بهتر از نتایجی است که آنها تاکنون کسب کرده اند. سیاه جامگان در تمام بازی های خود موقعیت های زیادی خلق می کند. طبیعتا در بازی فردا هم چیزی برای از دست دادن ندارد و تمام تلاش خود را می کند. ما هم تیم خوبی داریم و امتیازمان برای حریف این است که ما برای قهرمانی می جنگیم. به همین خاطر انتظار دارم شادابی خاصی در بازی داشته باشیم و بچه ها سرحال بوده و شوق زیادی برای بازی و نتیجه داشته باشند. 

وی درباره محرومیت تماشاگران پرسپولیس از حضور در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: متاسفانه با تصمیمی که گرفته شد هواداران ما در بازی فردا حضور ندارند و با این اتفاق فوتبال وجهه خود را از دست داد. فکر می کنم عدم حضور تماشاگران بزرگترین جریمه و مجازات برای بازیکنان ما خواهد بود.

برانکو درباره غیبت کفشگری و بنگر و احتمال بستن بازوبند کاپیتانی توسط عالیشاه گفت: طبیعی است که نبودن فرشاد و بنگر هر تیمی را زمینگیر می کند. کفشگری هم مشکلات غیرمترقبه ای برایش پیش آمد که در بازی عمان حضور نیافت. اما ما افرادی داریم که جانشین این نفرات می شوند.

وی درباره شرایط پرسپولیس در اردوی عمان گفت: شرایط بسیار عالی برای تمرین داشتیم. هتلی بسیار خوب و مسابقاتی که با قهرمان جام حذفی و لیگ عمان انجام دادیم اما متاسفانه دومین مسابقه ما 25 دقیقه قبل از پایان بازی متوقف شد و این مساله به دلیل ترس از عصبیت و خشونت در پایان بازی بود.اما مساله مهم این بود که دقیقا مطابق برنامه ریزی عمل کردیم و بازیکنان ما هم بسیار خوب بودند.

سرمربی پرسپولیس درباره نتایج این هفته لیگ از جمله باخت ذوب آهن اذعان داشت: طبیعتا ما نتایج تیم های دیگر را دنبال می کنیم اما این نتایج برای ما مهم نیست. چیزی که برای ما مهم است بازی های خودمان است. کار ما در اهمیت اول قرار دارد و با تمام احترامی که برای تمام رقبا قائل هستم حضور چنین بازیکنانی به ما این خوش بینی را می دهد که تمام توان خود استفاده کرده و برنده شویم. 

برانکو درپایان درباره امید خود برای لغو محرومیت تماشاگران پرسپولیس تصریح کرد: اگر این اتفاق بیفتد اقدامی مثبت برای ما خواهد بود. واقعیت این است که آن نارنجک دودزا روی نیمکت تراکتور افتاد. اما در عین حال فکر می کنم چنین جریمه ای مجازات سنگینی بود. زیرا مسابقه بدون تماشاگر اصلا معنا ندارد و لذت بازی از بین می رود. زیرا ما تمام تلاش خود را برای هواداران می کنیم و آنها مهم ترین مساله در فوتبال هستند.

لازم به ذکر است که برانکو به هنگام ورود و خروج از محل نشست خبری به زبان فارسی با خبرنگاران سلام علیک و خداحافظی کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter