در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

کاشانی: پنالتی‌ها گل شده بود پرسپولیس الان قهرمان بود/از دایی تعجب می‌کنم

پرسپولیس کلاب : رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با انتقاد از محرومیت تماشاگران این تیم در بازی با سیاه‌جامگان، گفت: حتی اگرپنالتی‌هایمان در طول فصل گل شده بود الان قهرمان لیگ بودیم.

 

جعفر کاشانی درباره محرومیت تماشاگران پرسپولیس از حضور در ورزشگاه آزادی برای بازی با سیاه جامگان با بیان مطلب فوق، افزود: این تصمیمات و محرومیت‌ها باید زمانی لحاظ شود که باشگاه‌ها دارای استادیوم‌های خصوصی باشند و برگزاری مسابقه دست خودشان باشد.

 کاشانی: پنالتی‌ها گل شده بود پرسپولیس الان قهرمان بود/از دایی تعجب می‌کنم
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۳ |
کد خبر : ۵۴۰۵ |
مصاحبه ها

رئیس هیات مدیره پرسپولیس ادامه داد: الان نه برگزاری مسابقه دست ماست و نه انتظامات و سایر مسائل. فقط اسم میزبان روی باشگاه‌ها هست. ما نسبت به این رای اعتراض داریم و امیدواریم که مسئولان هم به آن توجه کنند.

کاشانی درباره میزان شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، تصریح کرد: حتی اگر پنالتی‌هایمان گل شده بود، الان قهرمان لیگ بودیم. به هر حال ملاک نباید فقط یک سال باشد. باشگاه باید به سمتی برود که آینده روشنی داشته باشد و زیرساختهای لازم را فراهم کند.

وی همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر شکایت علی دایی از پرسپولیس و درگیری رسانه‌ای وی با سرپرست باشگاه پرسپولیس، گفت: از دایی تعجب می‌کنم. او خودش عضو خانواده پرسپولیس است ولی امیدوارم تمام این مسائل پیش آمده چیزی جز سوء تفاهم نباشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter