در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

منتقد سرسخت سرمربی پرسپولیس، حامی اش شد؛ در مورد برانکو عجله کردم!

پرسپولیس کلاب : کارشناس فوتبال کشورمان که یکی از منتقدان سرمربی کروات پرسپولیس بود می گوید درباره این مربی کروات عجله کرده است.

 

بیژن ذوالفقار نسب که یکی از منتقدان برانکو ایوانکوویچ بود و همیشه با نقد هایش عملکرد او را زیر سوال می برد شب گذشته حرفش را پس گرفت!

 

 منتقد سرسخت سرمربی پرسپولیس، حامی اش شد؛ در مورد برانکو عجله کردم!
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۴ |
کد خبر : ۵۴۳۶ |
مصاحبه ها

 او که شب گذشته میهمان برنامه شب های فوتبالی بود در بخشی از حرف هایش درباره برانکو و تیمی که ساخته اظهار داشت: «پرسپولیس در زمانی که برانکو آمد تیمی به هم ریخته بود و البته کم تجربه. آن زمان نتایج خوبی هم نمی گرفتند و بنده یکی از منتقدان برانکو بودم. در یک برنامه هم به صورت رسمی این حرف را بیان کردم و گفتم که او اشتباه کرد به پرسپولیس آمد اما حالا به این نتیجه می رسم که عجله کرده ام و متوجه شدم که هنوز رگه های فوتبالی که ده سال قبل در تیم ملی داشت و آن نظم و انضباط تیمی بود در برانکو و تیمش دیده می شود.»

 ذوالفقارنسب این را گفت و ادامه داد: «پرسپولیس بازی به بازی بهتر می شود و الان آنها دارند خوب بازی می کنند. منتها درباره بازی با سیاه جامگان من باید یک انتقاد از مسئولان پرسپولیس بکنم. آنها چرا به اردوی عمان رفتند؟ این اردو فشار زیادی را به بازیکنان آورد. حالا شاید پای مسائل اقتصادی در میان بوده اما رفتن به این اردو اشتباه بود.»

بدون شک عملکرد پرسپولیس برانکو قابل ستایش است. آنها چند هفته متوالی است که در لیگ نتایج خوبی گرفته اند و حالا یکی از مدعیان قهرمانی هستند. بدون شک منتقدان زیادی بوده اند که مثل ذوالفقار نسب نظرشان تغییر کرده است اما حاضر نیستند که مثل او در برنامه ای تلویزیونی حاضر شوند و با بیان اینکه ما عجله کرده ایم تیم یکدست برانکو را ستایش کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter