در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بزیک: با برانکو در آسیا هم حرف برای گفتن داریم

پرسپولیس کلاب: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم قرارداد برانکو تمدید شود چراکه با تقویت تیم، قطعا می‌توانید در آسیا هم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

 ادموند بزیک در خصوص شرایط پرسپولیس پس از ۲۴ بازی که این تیم در لیگ برتر انجام داده گفت: به نظر من پرسپولیس هر هفته روند رو به رشدی داشته و حالا توانسته به لطف عملکرد خوبش در بالای جدول باشد و این نشان می‌دهد که بازیکنان این تیم تاکتیک‌پذیر و همدل هستند که این موضوع مهم‌ترین فاکتور برای موفقیت یک تیم است. بازیکنان پرسپولیس چه در داخل و چه در بیرون زمین همه همدل هستند و همگی دوست داریم این تیم در پایان فصل قهرمان شود که امیدوارم در ۶ بازی باقی مانده نتایج به گونه‌ای رقم بخورد که پرسپولیس قهرمان شود.

 بزیک: با برانکو در آسیا هم حرف برای گفتن داریم
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۲ |
کد خبر : ۵۴۶۵ |
مصاحبه ها

وی درباره اینکه پرسپولیس برای قهرمانی رقبای قدرتمندی مثل استقلال، ذوب‌آهن، استقلال خوزستان و ... را در پیش دارد، افزود: خوشبختانه امسال شرایط لیگ ما به گونه‌ای است که بازی‌ها نزدیک به هم است و ۶ تیم بالای جدول همین حالا شانس قهرمانی دارند اما به لطف روحیه بالای بازیکنان و با انسجام تیمی من فکر می‌کنم پرسپولیس شانس بالاتری برای قهرمانی نسبت به سایر رقبا دارد. البته حتی اگر پرسپولیس امسال هم قهرمان نشود چیزی از ارزش‌های این تیم کم نمی‌شود. از نظر من پرسپولیس همین حالا هم قهرمان لیگ است چراکه روند بسیار خوبی در لیگ داشته و این امتیاز مهمی برای یک تیم به حساب می‌آید. معتقدم پرسپولیس برای قهرمانی کار سختی دارد اما این کار سخت شدنی است.

مهاجم اسبق پرسپولیس درباره دربی پیش روی پرسپولیس و استقلال و این موضوع که اگر تیمی در این بازی برنده شود با توجه به شرایط جدول شانس بسیار زیادی برای قهرمانی دارد، گفت: به نظرم می‌توان گفت دربی هفته آینده حساس‌ترین دربی چند سال اخیر این دو باشگاه است. قطعا هر تیمی که در این بازی برنده شود چه از نظر روحی و چه از نظر امتیازی خیلی خودش را از سایر رقبا جدا می‌کند و برنده این بازی ۷۰ درصد راه قهرمانی را می‌رود.

بزیک درباره اینکه پیشنهاد او به برانکو درباره بازی دادن بازیکنانی که دو کارته هستند و در آستانه محرومیت قرار دارند برای بازی با ملوان چیست؟ ادامه داد: به هر حال هر کسی عقیده‌ای دارد اما باید بدانیم که مهم‌ترین فرد در هر تیم مربی است و اوست که می‌داند چه بازیکنی بازی کند و چه بازیکنی بازی نکند. شاید یک مربی بازیکنی را بیرون بگذارد و کارشناسان و تماشاگران بگویند چرا این مربی آن بازیکن را کنار گذاشته اما قطعا یک مربی بهتر از هر کس دیگری می‌داند که کدام بازیکن برای چه بازی آماده است.

وی درباره توافق سرپرست باشگاه پرسپولیس و برانکو برای تمدید قرارداد دوساله این مربی با باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: من خودم از طرفداران برانکو هستم و امیدوارم که او در فوتبال ایران باقی بماند. برانکو با روحیات بازیکنان ایرانی آشناست و عملکرد او هم نیازی به تعریف من ندارد. قطعا با باقی ماندن برانکو در پرسپولیس و تقویت این تیم پرسپولیس حتی می‌تواند در آسیا هم افتخارآفرینی کند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter