در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری:قلبم میگویددربی را میبریم و قهرمان میشویم/پرسپولیس خانه دایی است

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بحث کارشناسی  نمی کنم اما قلبم می گوید پرسپولیس قهرمان است.

 

علی اکبر طاهری پیرامون دیدار روز گذشته پرسپولیس و ملوان در انزلی اظهار داشت: حقیقتا بنده از اولین روز حضورم در این باشگاه گفته ام که سرمایه های اصلی پرسپولیس هوادارانش هستند. امروز وقتی از من می پرسید از برد در انزلی چه حسی دارم باید بگویم نه برد بلکه شادی هواداران مرا خوشحال می کند.

طاهری:قلبم میگویددربی را میبریم و قهرمان میشویم/پرسپولیس خانه دایی است
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۳ |
کد خبر : ۵۵۴۶ |
مصاحبه ها

ما وقتی بازی ها را با پیروزی پشت سر می گذاریم و موجب شادی طرفداران مان می شویم یعنی به خواسته خود رسیده ایم و وظیفه مان را درست انجام داده ایم. بازی دیروز بحث های کارشناسی دارد که من آن را به کارشناسان می سپارم اما شخصا معتقدم برد با ارزشی بود و بچه ها تلاش خوبی از خود نشان دادند.

وی در ادامه درباره مصدومیت برخی طرفداران پرسپولیس در پایان دیدار دیروز و همچنین وارد شدن خسارت به ماشین های آنها گفت: طبعا همه باید کمک کنیم تا فوتبال زیبایی های خودش را حفظ کند و بیشتر هم شود. عوامل مختلف باید به یک نقطه واحد برسند تا مقابل کسانی که می خواهند زیبایی های فوتبال گرفته شود بایستند. در بازی دیروز نیروی انتظامی زحمات فراوانی کشید اما گاها هیجاناتی ایجاد می شود که اتفاقاتی را در پی خواهد داشت. متاسفانه برخی رفتارها و اتفاقات در بازی دیروز قشنگی فوتبال را زیر سوال برد. انشاالله مسئولین این قضیه را دنبال می کنند و ما نیز پیگیر هستیم تا افرادی که عامل درگیری و ایجاد دردسر برای طرفداران ما شدند معرفی و از طرف مراجع قضایی با آنها برخورد شود. 

طاهری در پاسخ به این انتقاد که نباید محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده دو بازیکن پرسپولیس به آن شکل شادی پس از گل می کردند بیان داشت: به نظر من این سوال ژورنالیستی است و شاید بهتر است به گونه ای دیگر مطرح شود. من پاسخ شما را به این شکل می دهم. اگر بازی را دیده باشید بازیکنان ملوان هم پس از گلی که به ما زدند به همان شکل شادی کردند. به هر حال هر بازیکنی برای خودش یک سبکی دارد. بعضی دو نفره شادی می کنند و بعضی سه نفره. البته بنده موافق توهین به کسی و تحریک هواداران هیچ تیمی نیستیم. اما ما در گذشته بازیکنانی داشته ایم که بعد از گلزنی دور زمین می دویدند و در سطح ملی هم بودند. به عقیده من دیروز موضوع خاصی اتفاق نیفتاد و شادی بازیکنان ما کسی را تحریک نکرد.

سرپرست پرسپولیس درباره اینکه چقدر شانس برای قهرمانی تیمش قائل است تصریح کرد: من باز هم باید بگویم که این بحث را نه قلبی پاسخ می دهم و نه کارشناسی. بازی دیروز را هم با حساسیت خاصی نگاه کردم و اینجا هم می گویم که پرسپولیس می تواند قهرمان لیگ شود و بنده قلبا این موضوع را حس می کنم.

طاهری درباره دربی روز جمعه نیز بیان داشت: این بازی سه امتیاز دارد اما اهمیت و حساسیت متفاوتی خواهد داشت. ما در نیم فصل اول دربی خوبی را برگزار کردیم که نقطه مثبت آن بی حاشیه بودنش بود. روز جمعه هم باید یک بازی بدون حاشیه و زیبا به نمایش بگذاریم. بازی که در شان ما که خودمان را بچه مسلمان می دانیم باشد. بنده به بازیکنان پرسپولیس هم گفته ام که بحث اخلاقی در اولویت قرار دارد. باید بازیکنان مراقب باشد که هیجانات خود را در روز جمعه کنترل کنند. ما هم در کنار این مساله به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم.

وی درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی گفت: اینجا هم باید به دور از بحث کارشناسی قلبا پاسخ شما را بدهم. من با توجه به علاقه و سبقه ای که نسبت به تیم پرسپولیس دارم دوست دارم برنده بازی جمعه باشیم و قلبم می گوید به هدف مان می رسیم.

مدیر باشگاه پرسپولیس درباره این بحث که مشاور وی با علی دایی تماس گرفته و به تفاهمات اولیه با وی دست یافته است گفت: بنده در جریان نیستم. شاید مذاکراتی انجام شده اما جا دارد بگویم که پرسپولیس خانه آقای دایی است و همچنین خانه همه پرسپولیسی ها. همه ما باید به این تیم عرق داشته باشیم و همان طور که قبلا گفته ام نباید افراد یک خانه مسائل و مشکلات خود را به بیرون ببرند. باید دست به دست هم بدهیم که اگر مشکلی هم بود حل شود.

طاهری درباره روند رسیدگی به شکایت های بازیکنان خارجی گفت: متاسفانه هنوز به جای خوبی نرسیده ایم و به شدت درگیر هستیم و همین امروز به دنبال رسیدگی به سه پرونده هستم.

وی درباره اینکه پرسپولیس مثل استقلال از فدراسیون کمک نمی خواهد گفت: ما هم از فدراسیون خواسته ایم تا در این زمینه به ما کمک کند و قرار است اقداماتی صورت بگیرد تا از این مرحله حساس عبور کنیم.

طاهری در پاسخ به این موضوع که حسین عبدی عضو هیات مدیره این باشگاه روز گذشته گفته بود هیات مدیره در جریان تمدید قرارداد برانکو قرار ندارد گفت: اجازه بدهید فعلا در این رابطه صحبت نکنیم و بعدا توضیحات لازم را خواهم داد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter