در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

باقری: این ما هستیم که از داوری ضرر کردیم

پرسپولیس کلاب : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما یک بازی با شرایط خاص  را بردیم. وضعیت ملوان هم خاص است و برخوردهای آنها به خاطر فشارها طبیعی است اما این ما بودیم که از داوری ضرر کردیم.

کریم باقری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: اشتباهات داور مسابقه به ضرر ما بود ولی فشار بازی‌ها و جدول باعث می‌شود بعضی اوقات بازیکنان فوتبال مسائلی را مطرح کنند که درست نیست اما این واکنش‌ها با توجه به فشارها در فوتبال طبیعی است. آنچه مسلم است اینکه خود ما در این بازی از ناحیه داوری ناراحت بودیم ولی این دلیل نمی‌شود که مسوولیت کار خودمان را به گردن داور بیندازیم و با ارائه یک بازی بهتر، به آنچه حقمان بود رسیدیم.

 

باقری: این ما هستیم که از داوری ضرر کردیم
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۴ |
کد خبر : ۵۵۵۴ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و نتیجه این بازی هم برای هر دو تیم بسیار مهم بود. ملوان هم این روزها شرایط خاصی دارد و به این دلیل انتظار چنین واکنشی‌هایی می‌رود و بازیکنان بعضی مسائل را مطرح می‌کنند که نباید بگویند و واقعیت هم ندارد. این موارد به خاطر فشار جدول روی می‌دهد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره این نگرانی که طرح بعضی مسائل موهوم علیه پرسپولیس، دستاویز قرار بگیرد و ممکن است بعضی دست‌اندرکاران تحت تاثیر آن شرایطی را علیه پرسپولیس رقم بزنند، خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم تحت فشارهای حرفه‌ای و روانی که وجود دارد، طبیعی است چنین حرف‌هایی زده شود. باید این مسائل را مدیریت کرد تا برای تیم حاشیه بوجود نیاید. بازیکنان جوان گاهی یک حرف‌هایی می‌زنند و این با تجربه‌ها هستند که باید مراقب باشند ولی تا آنجا که به ما مربوط می‌شود، باشگاه حتما در برخورد با این موارد، مسائل را مدیریت می‌کند.

وی اضافه کرد: اگر منطقی به مسائل نگاه کنیم، پرسپولیس در این فصل هم از داوری‌ها بسیار متضرر شد. حتی در این بازی هم برای ما مشکل بوجود آمد و از داور ناراحت شدیم ولی این دلیل نمی‌شود، شلوغ کنیم و همه چیز را به گردن داور بیندازیم. به جای این، قرص و محکم بازی کردیم. تیم ما بیشتر تلاش کرد و به آنچه استحقاقش را داشتیم رسیدیم. باشگاه نیز اقدام‌های لازم را انجام خواهد داد و البته واقعیت هم به دور از این حاشیه‌ها کاملا روشن است.

باقری همچنین درباره محرومیت کامیابی‌نیا، اظهار داشت: ما سه امتیاز بسیار با ارزش را به دست آوردیم. این مسائل هم پیش می‌آید. کمال کامیابی‌نیا بازیکن خوب و ارزشمندی است. در این بازی هم گل بسیار شیرینی زد و به تیم کمک زیادی کرد. قطعا نبودنش باعث افسوس است چون تیم به او نیاز دارد اما سایرین هستند و جای او را پر می‌کنند.

مربی پرسپولیس درباره اینکه در هفته‌های ابتدایی لیگ، کمتر کسی انتظار شرایط امروز پرسپولیس را داشت، درباره دلایل این تغییرات گفت: ما در ابتدای فصل یک سری بازیکنان جدید و جوان داشتیم. طبیعی بود تا تیم شکل بگیرد، زمان لازم بود. تیم و باشگاه هم خوب اداره و مدیریت شدند و در این میان نباید از نقش زیاد تماشاگران هم غافل شد. آنها حمایت بسیار خوبی کردند و باید آنها را ستایش کرد. تماشاگران از اول بازی‌ها و در سخت‌ترین شرایط که کمتر کسی انتظار داشت به حمایت خود ادامه دادند. نشان دادند که به تیم اعتقاد و اعتماد دارند و این حس آنها به تیم و بازیکنان منتقل شد. بازیکنان صحبت‌های مربیان را هم به خوبی اجرا کردند تا مرحله به مرحله شاهد پیشرفت باشیم.

باقری در پایان درباره بازی پیش رو اظهار داشت: صحبت خاصی وجود ندارد غیر از اینکه این بازی حساسیت خاصی دارد. رسانه‌ها بسیار زیاد به آن می‌پردازند و تماشاگران هم لذت زیادی از آن می‌برند. من امیدوارم برای این بازی مسائل حاشیه‌ای بوجود نیاید و مثل بازی رفت تماشاگران هم به خوبی بازی را همراهی کنند. طبعا این دیدار برای مشخص شدن قهرمان لیگ اهمیت زیادی دارد ولی تک تک بازی‌های پس از آن نیز بسیار مهم و سرنوشت ساز خواهد بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter