در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تاج:دربی زیبایی در پیش است/کی روش در تیم ملی می ماند

پرسپولیس کلاب : رییس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: حساس ترین  دربی سال های اخیر را در پیش داریم. 

 

مهدی تاج درباره قرعه کشی مرحله مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: به نظر من فوتبال ایران بهترین تیم آسیا را دارد و به همین دلیل ما نباید از مقابله با هیچ تیمی هراس داشته باشیم ما باید صرفنظر از اینکه در چه گروهی افتاده ایم همه امکانات را در اختیار تیم ملی قرار دهیم و دست به دست هم داده و کمک کنیم تا این تیم به عنوان تیم اول راهی جام جهانی شود.

تاج:دربی زیبایی در پیش است/کی روش در تیم ملی می ماند
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۰ |
کد خبر : ۵۵۹۱ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد:خوشبختانه وزیر ورزش نظرش کمک به تیم ملی است و در جلسه ای که ما اخیرا به همراه کفاشیان پیروانی با ایشان داشتیم تاکید کردند که وزارت از تیم ملی حمایت کامل خواهد داشت. به جز حمایت های ایشان و حمایت های دولتی فدراسیون هم تلاش خواهد کرد تا تیم ملی کمبودی نداشته باشد. کی روش 11 مورد را خواسته اند که حقیقتا درخواست هایی منطقی است.

وی درباره عدم همگروهی ایران و عربستان گفت: بالاخره اتفاقی است که افتاده، عربستانی ها نگاه شان نگاه بدی به فوتبال بود و فضای فوتبال آسیا را آلوده کرده اند. به هرحال باید این قرعه کشی را به فال نیک بگیریم. ما باید دست در دست هم بدهیم و نباید همدیگر را خنثی کنیم. به نظر من صعود مستقیم تیم ملی از این گروه غیرممکن نیست. 

تاج درباره صحبت های امروز کارلوس کی روش که نشان می داد تمایل به ماندن در راس کادر فنی تیم ملی دارد، خاطرنشان ساخت: به نظر من کی روش در تیم ملی ایران می ماند و کارش را ادامه می دهد. ایشان بهترین گزینه برای هدایت فوتبال ماست. ما باید فضا را به گونه ای ترسیم کنیم که احترام حرف اول را بزند. صحبت های اخیر وزیر ورزش هم بر همین محور می چرخید. 

رییس سازمان لیگ فوتبال ایران درباره دیدار حساس روز جمعه استقلال و پرسپولیس بیان داشت: ما برای این بازی برنامه های فرهنگی ویژه ای داریم که بعد از اذان ظهر آغاز می شود. طبق بررسی هایی که انجام داده ایم دربی هیچ وقت به این حساسیت نبوده است. دو تیم نتایجی شبیه به هم کسب کرده اند و با توجه به روزهای پایانی لیگ این بازی بسیار تعیین کننده است. ضمنا قرار است فردا از لیدرهای دو باشگاه به خاطر عملکرد خوبشان در دربی گذشته تجلیل کنیم. بنده فکر می کنم بازی خوب و کم حاشیه ای در پیش باشد. من از بازیکنان دو تیم تشکر می کنم که این روزها از جوانمردی صحبت می کنند. اخبار خوشی از اردوی استقلال و پرسپولیس به گوش می رسد که نشان می دهد یک دربی زیبا را در پیش خواهیم داشت. 

وی درباره بلیت فروشی دربی نیز اذعان داشت: ما حدود 80، 90 درصد بلیت ها را می فروشیم و 10 درصد آن را نگه می داریم و اگر در ادامه شرایط ایجاب کرد آن 10 درصد را هم به فروش می رسانیم اما فعلا بحث همان 90 درصد را داریم. 

تاج درباره گلایه های امیر قلعه نویی که گفته بود سازمان لیگ به ما فرصت نفس کشیدن بدهد گفت: واقعا اگر چاره ای داشتیم این کار را انجام می دادیم. قلعه نویی، گل محمدی و استیماچ واقعا تحت فشار هستند. البته به دلیل مطابقت تقویم بازی ها با شرق آسیا همیشه در این راند دچار اشکال بوده ایم. البته باید بگویم خوشحالم که تراکتورسازی آبروی فوتبال ایران را حفظ کرد و همچنین ذوب آهن که عملکرد خوبی داشت. اگر همین دو تیم به مرحله بعد مسابقات صعود کند سهمیه ما برای دوره بعد حفظ خواهد شد. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter