در مقابل

1396/07/29
نفت تهران

نفت تهران

پرسپولیس تهران

شنبه 29 مهر 1396

آزادی تهران - 16:45

پرسپولیس (2)-نفت تهران(0)

دیدار بین دو تیم پرسپولیس و نفت تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 16:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که سرخپوشان با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیدند. گادوین منشا (73) و علی علیپور (84 - پنالتی) زوج جدید خط حمله پرسپولیس برای این تیم گلزنی کردند.

 • `90+4 پایان بازی ،پرسپولیس با این پیروزی به سومین برد فصل خود مقابل نفت تهران (سوپرجام و لیگ برتر) رسید و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد.
 • `90+3 پرسپولیسی‌ها صاحب موقعیت مناسبی برای گلزنی شدند که پاس داخل محوطه جریمه را مدافعان نفت دور کردند.
 • `90+1 پنالتی اعلام شده برای نفت تهران با ضربه محکم بوعذار تنها تیرک دروازه پرسپولیس را به لرزه در آورد و در نهایت یک ضدحمله برای سرخپوشان رقم خورد.
 • `90 دریافت کارت زرد توسط علی علیپور از پرسپولیس
 • `85 پرسپولیس 2 نفت تهران 0: ( دقیقه 85، علی علیپور): دیگر مهاجم سرخپوشان که روی گل اول، پاس منتهی به گل را به ثبت رسانده بود، مامور نواختن پنالتی شد که ضربه اش را برخلاف حرکت فراهانی به تور دروازه نفت چسباند.
 • `83 روی یک ضدحمله علی علیپور توپ خوبی نصیب وحید امیری در مصاف تک به تک با فراهانی کرد که خطای دروازه بان نفت روی این بازیکن با اعلام پنالتی برای سرخپوشان همراه شد.
 • `78 پاس در عمق وحید امیری برای منشا، با مشایعت دو مدافع نفت همراه شد که هواداران اعتقاد به پنالتی داشتند که داور دستور به ادامه بازی داد.
 • `77 ارسال کرنر از سوی بشار رسن روی تیر دوم به شجاع خلیل زاده رسید که ضربه سرضرب این بازیکن با کمترین اختلاف راهی اوت شد.
 • `72 پرسپولیس 1 نفت تهران 0 (دقیقه 72، گادوین منشا): ارسال از سمت راست و تاثیر نصفه و نیمه علیپور در تیر دوم به منشا رسید تا او با ضربه تمام کننده دروازه نفت را باز کند.
 • `63 پرتاب اوت وحید امیری با ضربه سر رو به عقب بنگر پیش از مهاجمان پرسپولیسی نصیب میلاد فراهانی شد.
 • `63 دریافت کارت زرد توسط شجاع خلیل زاده از پرسپولیس
 • `62 دریافت کارت زرد توسط سامان آقازمانی از نفت تهران
 • `56 حرکات فوق العاده بازیکنان پرسپولیس تا پشت محوطه جریمه در نهایت با ارسال ناموفق بشار رسن ناکام ماند تا آنها از ثبت یک گل دیدنی محروم بمانند.
 • `45 شروع نیمه دوم.
 • `45+3 پایان نیمه اول با نتیجه تساوی.
 • `45+2 روی ارسال بلند بیرانوند و پاس به عقب منشا، فرصت خوبی نصیب علی پور شد که شوت این بازیکن با فاصله کم راهی اوت شد.
 • `40 حرکات تکنیکی بازیکنان پرسپولیس و رد و بدل شدن چند پاس در نهایت با ضربه علی علیپور از پشت محوطه جریمه به سادگی در اختیار فراهانی قرار گرفت.
 • `34 دریافت کارت زرد توسط هاشم بیگ زاده از نفت تهران
 • `23 روی ارسال کرنر و رفت و برگشت درون محوطه جریمه توپ خوبی نصیب کمال کامیابی نیا شد که این بازیکن از فاصله شش قدم و تک به تک با فراهانی مقابل او ناکام ماند و ضربه آرامش در اختیار گلر نفت قرار گرفت.
 • `20 حرکت پرسپولیسی ها پشت محوطه جریمه و ارسال پاس عمقی برای منشا با ضربه ناقص این مهاجم و دفع فراهانی همراه شد و در برگشت مدافعان توپ را دور کردند.
 • `9 اینبار ارسال منشا فرصت خوبی را نصیب وحید امیری کرد که تعلل این بازیکن در شش قدم باعث دفع ضربه او توسط مدافع نفت شد.
 • `32 اشتباه از محسن بنگر فرصت خوبی را نصیب علیپور کرد که این بازیکن در حالی که می‌توانست درون محوطه جریمه به سمت دروازه شوت بزند، به قصد ارسال پاس عرضی برای منشا این فرصت را از دست داد.
 • `8 ارسال زمینی مناسب از هاشم بیگ زاده، در آستانه ضربه زنی توسط آل کثیر، توسط شجاع خلیل زاده دفع شد.
 • `5 اولین حرکت جدی سرخپوشان با کسب یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه که گادوین منشا آن را به سر مدافع نفت که دیوار دفاعی را تشکیل داده بود کوبید.

کفاشیان: تبلیغات هیچ ربطی به سرخابی ها ندارد/ می توانند بازی نکنند و محروم شوند

پرسپولیس کلاب : رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تبلیغات محیطی هیچ ربطی به مدیران عامل  دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ندارد و آنها ازروی ناآگاهی اظهارنظر کرده‌اند.

 علی کفاشیان در خصوص شایعه اظهارنظر مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مبنی براینکه در صورت عدم پرداخت پول تبلیغات محیطی در مسابقه فردا حاضر نخواهند شد، گفت: این موضوع هیچ ربطی به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ندارد چراکه تبلیغات محیطی برای 16 تیم لیگ برتری است و این دو باشگاه هیچ حقی ندارند که این گونه صحبت کنند. آنها از قوانین اطلاع ندارند.

 

 کفاشیان: تبلیغات هیچ ربطی به سرخابی ها ندارد/ می توانند بازی نکنند و محروم شوند
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۲ |
کد خبر : ۵۶۳۳ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: قطعا بازی فردا برگزار خواهد شد. البته آنها می‌توانند در بازی دربی حاضر نشوند و پس از آن محروم می‌شوند و پس از آن به رده‌های پایین‌تر می‌روند. مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه بالاخره چه زمانی قرار است حق پخش تلویوزنی و تبلیغات محیطی حل شود، گفت: این مسئله حل شده است. ما اجازه ورود دوربین‌ها را در یکی از بازی‌های لیگ برتر را تا پایان فصل نخواهیم داد و جلوی دوربین‌ها را می‌گیریم و می‌خواهیم برای یکبار از طریق اینترنتی مسابقات را پخش کنیم و آن را آزمایش خواهیم کرد تا مسئولان بدانند که در دور بعدی مسابقات لیگ برتر این مسئله وجود نخواهد داشت و باید حق پخش مسابقات پرداخت شود. آنچه که مهم است این است که مسئولان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید بدانند که تافته جدابافته نیستند و اگر حقی در این زمینه وجود دارد برای 16 باشگاه لیگ برتری است و سازمان لیگ و هیات رئیسه در مورد این گونه مسائل تصمیم می‌گیرند.

کفاشیان در مورد صحبت‌های طاهری که اعلام کرده بود برای بازی‌های پرسپولیس خودشان اقدام خواهند کرد، گفت: از این گونه صحبت‌ها زیاد می‌کنند. خودشان می‌توانند بازی‌هایی با تیم‌های دسته سه بگذارند و آن مسابقات را پخش کنند!

وی در مورد قرعه‌کشی رقابت‌های انتخابی جام جهانی و حمایت‌هایی که بازیکنان و کارشناسان به آن گوشزد کرده‌اند، گفت: ما حمایت کامل خود را خواهیم داشت و از هیچ موضوعی کوتاهی نمی‌کنیم تا بتوانیم راهی مسابقات جام جهانی شویم. من که نسبت به 4 سال گذشته امکانات و تدارکات را مورد ارزیابی قرار می‌دهم به این نتیجه می‌رسم که تفاوت زیادی کرده‌ایم. در گذشته تیم‌ها نمی‌خواستند با ما بازی کنند اما هم‌اکنون تیم‌ها خواهان برگزاری بازی دوستانه با ما هستند و قطعا ما هم در این زمینه تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا با حضور او به عنوان نایب‌رئیس ایرادی نخواهند گرفت، گفت: هنوز که به من چیزی نگفته‌اند. آنها چون می‌دانستند که اگر به عنوان رئیس کاندیدا شوم رای می‌آورم و به همین دلیل گفتند که نایب‌رئیس شوم و این موضوع را پذیرفتند! (باخنده).

کفاشیان در مورد اینکه با توجه به برگزاری بازی تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی در روز تاسوعا درخواست تغییر زمان این بازی را داده، گفت: ما مذاکره خواهیم کرد تا زمان این بازی تغییر کند و حالا باید ببینیم که مسئولان این درخواست ما را می‌پذیرند یا خیر.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا موضوع تایید اساسنامه از سوی هیات دولت و برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال برطرف شده است، یادآور شد: وزارت ورزش پذیرفته با این اساسنامه انتخابات برگزار شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

کفاشیان در مورد احداث ساختمان پزشکی که کی‌روش معتقد است ایده او بوده گفت: این ساختمان با ایده علیزاده احداث شد آن هم برای تمام تیم‌های ملی کشورمان است. آن ساختمان تعمیرگاه نیست بلکه محلی است برای تمام تیم‌های ملی ما که بتوانند تمرینات و بدنسازی‌های خود را دنبال کنند.

وی در مورد تعمیر چمن زمین کمپ گفت: ما تعمیرات زمین چمن را آغاز کرده‌ایم و می‌خواهیم زمین چمن شیک و قشنگی را درست کنیم که تمرینات تیم ملی را تا زمان تعمیر در ورزشگاه‌هایی چون دستگردی برگزار می‌کنیم تا این زمین‌ها آماده شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه تیم ملی 11 شهریور ماه باید در ورزشگاه آزادی بازی کند و آیا مشکل صندلی‌دار شدن طبقه دوم ورزشگاه برطرف شده یا خیر؟ گفت: ما اقداماتی انجام داده‌ایم اما چه کسی حرف ما را گوش می‌دهد؟! خیلی بد است که ورزشگاه آزادی طبقه دومش مهیای حضور تماشاگران نباشد. این موضوع آبروی مملکت ما را در بر دارد و امیدوارم که هرچه زودتر این مسئله آماده شود. یکی از فوری‌ترین و مهم‌ترین کارهایی است که باید در حال حاضر نهایی شود.

به گزارش فارس، کفاشیان که در جلسه با کاسکو رئیس جهانی فوتبال ساحلی حضور داشت در خصوص رشد و توسعه این رشته در ایران و آسیا گفت: کاسکو نگاه ویژه‌ای به ایران داشته چراکه تیم فوتبال ساحلی ایران هم‌اکنون در رده ششم جهان و اول آسیا قرار دارد و تلاش می‌کند در جام‌های جهانی آینده در رتبه‌های اول و دوم قرار بگیرد. ما هدف‌مان این است و با برنامه‌ریزی می‌خواهیم که به این هدف دست یابیم.

وی ادامه داد: قصد ما این است که نه تنها برای ایران بلکه برای آسیا برنامه‌ریزی‌های مدونی داشته باشیم تا بتوانیم رشد و توسعه فوتبال ساحلی را در قاره کهن شاهد باشیم.

کفاشیان خاطرنشان کرد: به همین دلیل ما رئیس جهانی فوتبال ساحلی را به ایران دعوت کردیم تا از تجربیات او استفاده کنیم و بتوانیم برنامه‌هایی مدون برای آینده این رشته طراحی کنیم. تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با وجود کمبودهایی که دارد اما توانسته کارهای بزرگی را انجام بدهد. قرار است برای اولین بار مسابقات لیگ برتر به صورت رفت و برگشت با حضور 13 تیم انجام شود که 21 هفته خواهیم داشت و 158 بازی برگزار خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد: از کاسکو خواستیم تا برای تهیه اسپانسر در فوتبال ساحلی به ما کمک کند تا بتوانیم مشکلات بودجه‌ای این رشته را برطرف کنیم. او قول‌هایی در این زمینه به ما داده است و امیدواریم که هرچه زودتر این موارد نهایی شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
 • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter