در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری: هواداران پرسپولیس را تنها نگذارند/برانکو را به تیم ملی نمی دهیم

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: روز گذشته نماینده  باشگاه پرسپولیس و اعضای کانون هواداران تیم مان در مراسم زنده یاد اولادی شرکت کردند.

 علی اکبر طاهری در برنامه ورزش و مردم درباره مهرداد اولادی و درگذشت بازیکن سابق پرسپولیس گفت: روز گذشته نمایندگان باشگاه پرسپولیس در مراسم حضور داشتند و رنگ لباس تیم را هم چون از قبل اعلام شده بود نمی توانستیم تغییر بدهیم.

طاهری: هواداران پرسپولیس را تنها نگذارند/برانکو را به تیم ملی نمی دهیم
جمعه | ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۹ |
کد خبر : ۵۷۷۵ |
مصاحبه ها

وی درباره دربی گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد و چون هر دو تیم برای امتیاز گیری می آمدند خیلی زیبا شد و همه لذت بردند. البته جدا از کارهای سرمربی مان یکی دوتا کار ما انجام دادیم که یکی از آنها حضور علی پروین بود که کاری کردیم که بچه ها با روحیه بالا به میدان بورند.

طاهری در ارتباط با سه عامل برتری پرسپولیس در دربی 82 گفت: افراد کارشناس باید در این باره نظر بدهند. ولی من قبل از بازی گفته بودم که اگر ابتدا یک تیم گل بزند تعداد گلها بالا برود و این اتفاق هم رخ داد و هر دو تیم را به سمت بازی هجومی برد و پیش بینی هم می شد . دیگر بحث روحی روانی بود که بچه های ما هیجان برد را داشتند و ما 4 هفته اول قعر جدول بودیم و می دانستیم که پتانسیل تیم آنجا نیست و دیدید که چطور توانستیم به بالای جدول بیاییم. امیدوارم که این بازی در دیدار بعد نمود مثبت داشته باشد و غرور آنها را نگیرد که به مراتب بازی های بعد سخت تر است و از هواداران هم می خواهم که ما را تنها نگذارند و تا قهرمانی را تقدیم آنها کنیم.

وی افزود: در ابتدای فصل که ما به این سازمان پرسپولیس پیوستیم مشکلات مالی بالایی وجود داشت که البته وزیر محترم ورزش هم به ما خیلی کمک کردند ولی ما از ابتدا دنبال برنامه ریزی بودیم و چون ما می دانستیم که باید با این مشکلات مواجه شویم آرامش مان را هم حفظ کردیم. ما دست مان را باز نکردیم که به تمام پیکره بزنیم. ما 5، 6 بازیکن بین المللی داشتیم که در ماههای اخیر احکام شان قطعی شده بود و باید اولویت بندی می کردیم و این کارها را به مرور انجام دادیم تا 6 امتیاز از باشگاه کسر نشود.

وی ادامه داد: ما بخش های مختلف باشگاه را بنا به نیاز تثبیت کردیم و آرام آرام به این نکته رسیدیم که با انجام کار تیمی می توان باشگاه را با آرامش اداره کرد.

طاهری در ارتباط با برگزاری بازی امروز پرسپولیس در اهواز گفت: ما از تاج خواسته بودیم که بازی به جای تختی در غدیر اهواز برگزار شود و دوستداران تیم به ورزشگاه بزرگتر و بهتری بیایند و از دوستان خواستم که شرایط خوبی را برای تیم فراهم کنند. ولی امروز با خوردبین صحبت کردم و متوجه شدم که تیم بعد از رسیدن در فرودگاه دچار مشکل شده است. البته در ورزشگاه هم جایگاه کمی به هواداران تیم ما اختصاص داده شده است.

وی در این باره که رمز موفقیت هیأت مدیره فعلی پرسپولیس چیست گفت: از همان ابتدای کار که وارد کار شدیم هیأت مدیره به این نتیجه رسید که تیم در حال خوب کار کردن است و نتایج ابتدایی تا اندازه ای باعث نگرانی شد ولی آقای کاشانی و دیگر نفرات کار کشته روی نتایج بررسی کردند و متوجه شدیم که مشکلات برطرف می شود و این هم شد. پس از آن بحث مشکلات مالی بود که ما را اذیت کرد. این باشگاه پتانسیل بالای مالی دارد و این را مدل کردیم و از این طریق توانستیم درآمدزایی کنیم و توانستم که مسایل روزمان را بهتر نگاه کنیم و سپس از طریق اپراتور همراه اول یک مقدار شرایط مان بهتر شد و به لحاظ اقتصادی روندکار مان بهتر شد و تا اینکه نتایج مان هم بهتر شد و البته برانکو هم کار را به خوبی پیش می برد. هواداران ما دارایی واقعی ما هستند و در تمام دنیا هم هواداران هم محصولات را می خرند و تشکر ویژه ای دارم که آقای گودرزی مدل ما را هم به استقلالی ها پیشنهاد کرد و آنها هم با این کار مشکلات شان رابرطرف کردیم.

طاهری درباره قرار داد برانکو گفت: قرارداد سرمربی مان را رسما امضا کردیم و این را از خیلی وقت پیش هم داشتیم و نمی خواستیم روزمرگی داشته باشیم. انشااله سال آینده در این برهه زمانی درآسیا صعود کرده ایم و خواستیم تا در آن مقطع نگرانی نداشته باشیم و این کار را کردیم. چون برانکو هم خیلی اهل برنامه ریزی است نخواستیم که این موضوع باعث نگرانی برانکو شود و در عمان فرصت پیدا شد تا درباره تمدید قرارداد حرف بزنیم.

وی در این باره که آیا برانکو به تیم ملی خواهد رفت یا نه گفت: وقتی با برانکو قرارداد دوساله بسته ایم یعنی که ما برانکو را به تیم ملی نمی دهیم.

طاهری در ارتباط با بازیکنان بدون قرارداد تیمش گفت: برانکو برای دوسال آینده اش برنامه دارد و برانکو چون می داند که دوساله با ما قرارداد دارد قطعا در این باره تصمیماتی خواهد گرفت. ما در زمان خودش درباره بازیکنان بدون قرارداد مان صحبت خواهیم کرد.

طاهری در این ارتباط با اینکه آیا قرار است هواداران پرسپولیس به عنوان سهامدار باشگاه بشوند گفت: هنوز چنین موضوعی قطعی نشده است و ما مدلی را استخراج کرده ایم تا به وزارت ورزش بدهیم و آنها در این باره تصمیم گیری کنند.

وی در ارتباط با تیمهای ایرانی حاضر در آسیا گفت: به دو نماینده ایران که به دور بعد راه پیدا کرده اند تبریک می گویم. باشگاه سپاهان هم یک باشگاه دارای پتانسیل بالاست ولی باید مسئولان کمک کنند تا این تیم بزرگ وضعیت بهتری داشته باشد. اگر بپردازیم به بحث فوتبال و نگاه صنعتی به این موضوع داشته باشیم این نگاه اگر بخواهیم مدلش را پیاده کنیم از روزمرگی دور می شویم و بازیکن وقتی با سرمربی اش هماهنگ شده است و جای نفرات را تغییر می دهند باعث بروز مشکلات می شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ارتباط با اینکه چطور با بازیکنان تیم ارتباط خوبی برقرار کرده است گفت: سرمربی آتلتیکو مادرید گفت چون ما سه سال پیش برنامه ریزی کردیم که امروز قهرمان شویم و یا سرمربی آلمان گفت ما 10 سال پیش برنامه ریزی کردیم که امروز قهرمان جام جهانی شویم. اگر ما روی باشگاههای مان کار کنیم در دراز مدت جواب می دهد. نگاه برنامه ریزی مدار می تواند کمک کند که اتفاقات خوبی رخ بدهد.

طاهری در پایان گفت: من تشکر می کنم از هواداران مان که با کمک آنها و دلگرمی شان به اینجا رسیدیم و در انتها هم بار دذیگر از آنها نی خواهم که در ادامه راه هم ما را تنها نگذارند تا بتوانیم جام قهرمانی را کسب کرده و تقدیم شان کنیم و البته تقدیم زنده یاد هادی نورورزی عزیز.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter