در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بختیاری زاده:شرمنده پرسپولیسی ها هستیم/اتفاقات باعث شد شکست بخوریم

 پرسپولیس کلاب : سرمربی تیم استقلال اهواز گفت:چون ما قبول نکردیم  برای بازی به ورزشگاه غدیر برویم باید این اتفاقات رخ بدهد؟

 

 سیاوش بختیاری زاده پس از پایان بازی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: نام پرسپولیس از تاریخ و فرهنگ ما گرفته شده است و ما چرا باید با آنها اینگونه رفتار کنیم. نمی دانم چرا باید این اتفاقات رخ دهد. به عنوان یک شهروند اهوازی از آنها عذرخواهی می کنم و شرمنده هستم.

بختیاری زاده:شرمنده پرسپولیسی ها هستیم/اتفاقات باعث شد شکست بخوریم
جمعه | ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۹ |
کد خبر : ۵۷۹۹ |
مصاحبه ها

وی افزود: چون ما قبول نکردیم برای بازی به ورزشگاه غدیر برویم باید این اتفاقات رخ بدهد؟ ناظر نباید اجازه دهد هوادار تیم حریف پشت سر نیمکت ما بنشیند. 

وی گفت: تیم ما بسیار دوید وتلاش کرد اما اتفاقاتی که افتاد باعث شد تا نتیجه را واگذار کنیم داور مسابقه به جای اینکه سیاست به خرج دهد و جو را کنترل کند عملکرد عکس آن را داشت.

بختیاری زاده خاطرنشان کرد: اگر بازی در غدیر برگزار می شد این اتفاقات نمی افتاد. فکر می کنم تمام این اتفاقات برنامه ریزی شده بود تا به مسوولان و تیم ما فشار بیاورند وگرنه مگر هواداران تیم ما دیوانه هستند. ما از زمانی که وارد زمین شدیم که گرم کنیم به تیم ما فشار آمد در شان و شخصیت فوتبال ما و تماشاگر ما نیست که این مسایل به وجود بیاید. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter