در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

وزیر هم بیاید؛‌ سند داریم هواداران پرسپولیس عامل اغتشاش بودند

پرسپولیس کلاب : مدیرعامل استقلال اهواز گفت: متاسفانه حق ما خورده شد  چون باید وقتی میزبان بودیم، هواداران بیشتری از ما به ورزشگاه می آمدند.

کارون یعقوبی در رابطه با قطعی شدن سقوط استقلال اهواز بعد از شکست برابر پرسپولیس اظهار داشت: از قبل هم می دانستیم که سقوط این تیم قطعی است اما الان حداقل یک دستاوردی داریم. یکسری بازیکن جوان و با انگیزه داریم که می توانند سال بعد این تیم را به لیگ برتر بازگردانند. این جوانان در لیگ برتر پخته شدند و حداقل این است که توانستیم یک کار برای استان خوزستان انجام دهیم.

وزیر هم بیاید؛‌ سند داریم هواداران پرسپولیس عامل اغتشاش بودند
شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۶ |
کد خبر : ۵۸۳۰ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: قطعا اگر بتوانیم در سال بعد به لیگ برتر برگردیم،‌ارزش بسیار بیشتری دارد. دیگر اینطور نمی شود که یکسری بازیکن از شهرهای دیگر بیاوریم و آخرش هم به اینجا بیانجامد. باور کنید از اول بازیها من مدیرعامل بودم، همین رویه را پیش می گرفتم و در لیگ برتر هم می ماندیم. الان بازیکنان ما پخته شده اند و می توانند سال بعد کار بزرگی انجام دهند.

مدیرعامل استقلال اهواز درباره اینکه تیمش در 3 بازی آینده با وجود سقوط با انگیزه به میدان می رود، تصریح کرد: بازیکنان ما در تمام مسابقات با انگیزه به میدان رفتند و قطعا در 3 بازی آینده نیز بدون توجه به اینکه سقوطمان حتمی شده، به میدان می روند. بازیکن جوان وقتی به زمین می رود، با انگیزه است و می خواهد خودش را نشان دهد.

یعقوبی در واکنش به انتقاداتی که از استقلال اهواز به خاطر اصرار بر برگزاری بازی در ورزشگاه تختی می شود، گفت: ما تیم میزبان بودیم و حقمان بوده که در زمین خودمان بازی کنیم. در کل مسابقات ما فقط به دنبال حقمان بودیم. من یک سوال دارم؛ مگر تا چند سال قبل که ورزشگاه غدیر ساخته نشده بود، تمام بازیهای تیمهای خوزستانی در ورزشگاه تختی برگزار نمی شد؟ یک بار هم چنین اتفاقی رخ نداده بود. به هر حال فوتبال است و ممکن است یک بار چنین مسائلی پیش بیاید. در ضمن از قبل نمی شد پیش بینی کرد که چنین اتفاقاتی رخ می دهد.

وی در واکنش به اظهارات کادرفنی پرسپولیس که اعلام کرده این یک نقشه از پیش برنامه ریزی شده بوده، بیان داشت: ما چرا باید نقشه بکشیم؟ اگر تماشاگران به داخل زمین بیایند، ما چه سودی می بریم؟ در ضمن تعداد هواداران پرسپولیس بیشتر از هواداران استقلال اهواز بود. متاسفانه حق ما خورده شد چون باید وقتی میزبان بودیم، هواداران بیشتری از ما به ورزشگاه می آمدند.

مدیرعامل استقلال اهواز افزود: نباید به دنبال مقصر بگردیم اما می توانم بگویم که در این اغتشاشات باشگاه استقلال هیچ نقشی نداشته است و ما فقط گفتیم که می توانیم در ورزشگاه خانگی خودمان بازی کنیم.

یعقوبی در واکنش به اینکه حسنی خو از حضور گروه ویژه متشکل از نمایندگان وزارت ورزش و سازمان لیگ در اهواز برای بررسی اتفاقات خبر داده، گفت: ما هیچ مشکلی نداریم. دوستان نفرات خود را به اینجا بفرستند تا تحقیق کنند. حتی وزیر هم می توانیم بیاید و ما مانعی کسی نمی شویم چون کار خلافی نکرده ایم. همانطور که گفتم اتفاقات رخ داده در بازی دیروز از سوی هواداران پرسپولیس بوده و فیلم ها، عکس ها و اسنادش هم هست. تلویزیون هم نشان داد که تماشاگران کدام تیم بیشتر بودند. کسی نمی تواند بگوید که هواداران استقلال به داخل زمین آمدند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - نادرپاک

  باسلام لطفا از طریق قانونی شکایت کنید تا این احمق ها نتوانند اراجیف بگن و ... اضافی بخورن. و اگه یه بار غرامت بگیرین دیگه از این غلط ها نمی کنن

  یکشنبه 05 ارديبهشت 1395 - حدود 1 سال قبل
 • مهمان - نادرپاک

  باسلام لطفا از طریق قانونی شکایت کنید تا این احمق ها نتوانند اراجیف بگن و ... اضافی بخورن. و اگه یه بار غرامت بگیرین دیگه از این غلط ها نمی کنن

  یکشنبه 05 ارديبهشت 1395 - حدود 1 سال قبل
 • ما هم فیلم داریم gif{}36

  شنبه 04 ارديبهشت 1395 - حدود 1 سال قبل
 • ما هم فیلم داریم gif{}36

  شنبه 04 ارديبهشت 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter