در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

منصوریان:مقابل پرسپولیس برای آبرو و سهمیه بازی می کنیم

پرسپولیس کلاب : سرمربی تیم نفت گفت:اگر پرسپولیس را ببریم  جاده برای استقلال هموار می شود.

علیرضا منصوریان درباره شرایط تیم نفت پیش از بازی مقابل سپاهان اظهار داشت: اردوی ما بغل رختکن مان در تهرانسر است. ناهار می خوریم و می آییم. بچه های ما ریکاوری نشده اند. سیدجلال حسینی با 100 بازی ملی نباید بیاید در اتاق بغلی من استراحت کند. فوتبال حرفه ای این نیست. در کل راضی نیستیم. من یک مسیر فشرده روحی و روانی را در یک سال طی کردم. امسال اتفاقاتی برای من افتاد که برای آینده ام خیلی خوب است. تجربه پیدا کردم. وظیفه من است که به بچه هایم نشان افتخار بدهم. 

منصوریان:مقابل پرسپولیس برای آبرو و سهمیه بازی می کنیم
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۴ |
کد خبر : ۵۸۳۵ |
مصاحبه ها

وی درباره آینده خود در نفت بیان داشت: ما باید شان خودمان را حفظ کنیم. ما فوتبالی ها شأن بالایی داریم. من می خواستم با آقای زنگنه دیدار کنم اما پیغامی از ایشان نگرفتم. ما سال 98 با آن تیم ملی مردم را خوشحال کردیم. پس ما فوتبالی ها شأن وجایگاهی داریم. آقای زنگنه سرش شلوغ است. ظاهرا می خواهند تیم را هم واگذار کنند. من با نفت به شکلی قرارداد دارم که می توانم یکطرفه آن را فسخ کنم. 

منصوریان درباره بازی مقابل پرسپولیس گفت: من استقلالی هستم و برابر پرسپولیس اول برای آبرو و سهمیه تلاش می کنیم. انشاالله اگر ببریم جاده برای استقلال هم هموار خواهد شد. مربی من الان سرمربی استقلال است و باید به او احترام بگذارم. تیم او در جام حذفی فینال است و در لیگ هم شانس اول قهرمانی است. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter