در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

منافی: پرسپولیس نباید از حالا خودش را قهرمان بداند

پرسپولیس کلاب : مربی پیشین پرسپولیس می‌گوید که بازیکنان این تیم نباید از حالا خودشان را قهرمان بدانند چرا که سه دیدار سخت و سرنوشت‌ساز باقی مانده است.

 جواد منافی با اشاره به برتری پرسپولیس برابر استقلال اهواز گفت: این بازی بسیار مهم بود و پرسپولیس از یک میدان سخت سه امتیاز گرفت. بازی کردن در اهواز آن هم در آن جوی که وجود داشت واقعا سخت بود. این شرایط را در سال ۱۳۷۳ تجربه کردم و آنجا سرم را با سنگ شکستند، با این حال در آن بازی برنده از زمین بیرون آمدیم و خوشبختانه پرسپولیس هم این بازی را برد.

 منافی: پرسپولیس نباید از حالا خودش را قهرمان بداند
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۹ |
کد خبر : ۵۸۶۸ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: هفته‌های پایانی بسیار سخت است و نمی‌توان هیچ حریفی را آسان گرفت. پرسپولیس اگر امسال قهرمان شود، باتوجه به اینکه دربی را هم برده، قطعاً هواداران چند برابر خوشحال می‌شوند. سه مسابقه آینده نه‌تنها برای پرسپولیس بلکه برای همه تیم‌ها حکم مرگ و زندگی را دارد. به نظر من پرسپولیس نباید از استقلال تهران و استقلال خوزستان غافل شود.

منافی خاطرنشان کرد: تیم برانکو با ادامه همین روند می‌تواند قهرمان شود، هرچند بازی‌های سختی درپیش دارد. بازیکنان پرسپولیس نباید از حالا خودشان را قهرمان بدانند و هنوز کار تمام نشده است. امیدوارم پرسپولیس به قهرمانی برسد، چون لیاقتش را دارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter