در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بنگر:کری بخوانم،برایم مشکل درست میکنند/فوت اولادی چه ربطی به شیث دارد؟

پرسپولیس کلاب: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اجازه بدهید بزرگترها صحبت کنند و کری بخوانند چون ما اگر از این کارها بکنیم در اینستاگرام با مشکل مواجه می شویم.

 

محسن بنگر در حاشیه مراسم ختم مهرداد اولادی اظهار داشت: من پزشک نیستم و نمی توانم دلیل مرگ را بگویم. اما فقط تسلیت می گویم و تاسف می خورم که یک جوان دیگر از بین ما رفت.

 بنگر:کری بخوانم،برایم مشکل درست میکنند/فوت اولادی چه ربطی به شیث دارد؟
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۵ |
کد خبر : ۵۸۷۵ |
مصاحبه ها

وی درادامه افزود: با مهرداد هم تیمی نبودم اما در برهه ای از زمان با او در تیم ملی حضور داشتم. او بچه بسیار خوبی بود و باز هم بابت فوتش تسلیت می گویم.

مدافع پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: اول برای آبروی خودمان و هوادارانمان و سپس برای آن دو مرحوم عزیز تلاش می کنیم تا به مقام قهرمانی برسیم.

وی درباره آخرین وضعیت مصدومیتش اذعان داشت: مطمئنا به بازی با نفت نمی رسم اما انشاالله تلاش می کنم تا در بازی برابر گسترش فولاد به میدان بروم.

مدافع پرسپولیس درباره صحبت های منصوریان و علی دایی در رسانه ها گفت: آنها بزرگترهای فوتبال هستند و من در حدی نیستم که بخواهم اظهارنظر کنم. اجازه بدهید بزرگترها در این باره صحبت کنند و کری بخوانند. ما اگر از این کارها بکنیم در اینستاگرام با مشکل مواجه می شویم.

وی درباره شایعه مشکل داشتنش با شیث رضایی افزود: فوت مهرداد اولادی چه ربطی به شیث رضایی دارد. من هیچ مشکلی با او ندارم. ما در کنار هم نشسته بودیم. به هم تسلیت گفتیم و او برای پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد. او همشهری من است. برای چه باید با او مشکل داشته باشم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter