در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو:منصوریان برای نفت بازی می کند نه استقلال/کار سختی داریم

پرسپولیس کلاب : سرمربی تیم پرسپولیس گفت:از بازیکنان تشکر می کنم. 

 

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی مقابل نفت تهران اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهم درباره نفت صحبت کنم از بازیکنانم به خاطر شخصیت بالایی که از خود نشان دادند تشکر می کنم.

برانکو:منصوریان برای نفت بازی می کند نه استقلال/کار سختی داریم
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۴ |
کد خبر : ۵۸۹۲ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: به شرایط خود در این هفته ها واقف هستیم. رقبای ما انگیزه زیادی برای بازی با ما دارند. بازهم می خواهم از یار دوازدهم تیم پرسپولیس تشکر کنم که همواره ما را حمایت کردند. آنها در اهواز با اینکه در خطر آسیب دیدگی بودند اما ما را تنها نگذاشتند. خدا را شکر که در آن دیدار اتفاق بدی نیفتاد. از هواداران پرشورمان می خواهم فردا هم مثل همیشه همراه ما باشند تا بتوانیم به هدف خود برسیم و مقابل نفت همگی با هم بازی کنیم.

سرمربی پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: میدانیم که همه بازی ها برای ما سخت است و به همین خاطر است که از بازیکنانم تشکر کردم. چراکه اخلاق قهرمانی را از خود نشان دادند. انتظار دارم این سه بازی هم به همین شکل انجام شود و به پایان برسد. 

وی درباره مصدومان و محرومان تیمش اذعان داشت: محسن بنگر و میلاد کمندانی مصدومان تیم ما هستند. رضا خالقی فر را هم به این لیست اضافه کنید. در ضمن رامین رضائیان هم به خاطر محرومیت همراه ما نخواهد بود.

وی درباره نبود چند بازیکن تیمش در خط دفاعی افزود: بالطبع نبودن چند بازیکن در خط دفاعی برای ما محدودیت به وجود آورده است اما مایکل به ترکیب اضافه می شود. من کاملا به او و بابک حاتمی اعتماد دارم. بابک در ابتدای فصل بازیکن فیکس مان بود و نشان داده که می توان روی او حساب کرد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه نفت با مشکلات فراوان مالی به مصاف پرسپولیس خواهد آمد و آیا این می تواند تاثیری در روند کاری سرخپوشان داشته باشد یا خیر خاطرنشان کرد: سوال خوبی پرسیدید. من به این مسائل توجه نمی کنم. چون مطمئن هستم فردا همگی آنها سرحال و باانگیزه خواهند بود و از تمام توان خود استفاده می کنند. قبل از بازی با گسترش هم از این حرف ها زده شد و می گفتند بازیکنان نفت در مسجد می خوابند اما دیدید که در نهایت نفت یک بر صفر به پیروزی رسید. این حرف ها را ول کنید و توجه نداشته باشید.

وی درباره صحبت منصوریان مبنی بر اینکه با برد پرسپولیس راه قهرمانی استقلال را فراهم می کند اذعان داشت: منصوریان انسان بزرگی است. او در خارج از کشور هم فوتبال بازی کرده است. در مربیگری هم نشان داده که حرف های زیادی برای گفتن دارد. تصور می کنم او فردا برای خودش و تیمش در ابتدا بازی می کند نه استقلال. شما خبر دارید که نفت استقلال را در ورزشگاه تختی برد؟ منصوریان به عنوان یک مربی تمام تلاش خود را خواهد کرد تا تیم خودش به برتری برسد. میدانیم که استقلال در قلب منصوریان است. چیزی که مشخص است این خواهد بود که کار برای ما آسان نیست. آنها سه بازیکن ملی پوش دارند ولی ما فقط دو بازیکن ملی پوش داریم.

وی درباره ادعای طاهری مبنی بر فینالیست شدن پرسپولیس در جام باشگاه های جهان گفت: ما ابتدا می خواستیم به حداقل خواسته خود برسیم آن هم رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا بود. در درجه بعدی به دنبال قهرمانی در این رقابتها خواهیم بود. هدف های ما سال به سال بزرگتر می شود. به طاهری تبریک می گویم که چنین اهدافی را رو به روی من و بازیکنانم قرار داده است. ما هر روز بهتر از دیروز می شویم.

سرمربی پرسپولیس درباره همزمان برگزار شدن بازیها از این هفته خاطرنشان کرد: من با این قضیه مشکلی ندارم. اگر این طور بازی ها برگزار شود حرف و حدیث ها کمتر می شود. چرا که تیم ها دیگر منتظر نتایج دیگر تیم ها نمی شوند. یادتان نیست سال پیش تا آخرین لحظه مشخص نبود چه تیمی قهرمان می شود؟ 

وی درباره لیست پرسپولیسی ها که در برخی رسانه ها منتشر شده و تاثیر آن بر روی بازی های پیش روی سرخپوشان بیان داشت: بابت این سوال از شما تشکر می کنم. بنده و دکتر طاهری که مسئولیت این قضیه را بر عهده داریم نه به طور رسمی نه غیررسمی و نه نیمه رسمی درباره اینکه چه کسی بماند و چه کسی بیاید و یا برود صحبت نکرده ایم. ما وقت به اندازه کافی بعد از اتمام لیگ داریم. در آن زمان آنالیز می کنیم و تصمیم میگیریم که چه کنیم. ما اصلا در این برهه وقت نداشتیم به بازیکنان هم این مساله را گفتم. طاهری هم به دنبال به وجود آوردن آرامش در تیم است. 

برانکو درباره پاسخ علی دایی به منصوریان و رویارویی استقلال در هفته آخر با صبا افزود:ما خودمان می خواهیم این سه بازی را ببریم. میدانیم که کار سختی داریم. دیگر توجه نمی کنیم که چه کسی چطور بازی می کند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter