در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

رویانیان: استقلالی‌ها هم می‌دانند که پرسپولیس شانس اول قهرمانی است

پرسپولیس کلاب : مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: استقلالی‌ها هم می‌دانند که  پرسپولیس شانس اول قهرمانی است و اگر در دوبازی آینده سرخ‌پوشان برنده شوند می‌توانند قهرمانی خود را جشن بگیرند.

محمد رویانیان  در خصوص بازداشت یکی از مدیرعاملان اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم مشکلی که برای برادرمان پیش آمده حل شود چرا که او هم زحماتی برای پرسپولیس کشیده و ما هر کمکی که از دست‌مان بربیاید انجام می‌دهیم. او زحمات زیادی متحمل شده و امیدوارم که مشکلش هر چه زودتر حل شود.

 رویانیان: استقلالی‌ها هم می‌دانند که پرسپولیس شانس اول قهرمانی است
شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۷:۳۰ |
کد خبر : ۵۹۵۵ |
مصاحبه ها

وی درباره شانس قهرمانی تیم پرسپولیس پس از باخت مقابل نفت، افزود: هنوز هم پرسپولیس شانس اول قهرمانی است و این مسئله فقط حرف من نیست بلکه حتی استقلالی‌ها هم می‌دانند که پرسپولیس شانس اول قهرمانی است. امیدوارم در دو بازی آینده سرخ‌پوشان برنده شوند و آرزو می‌کنم که آنها به قهرمانی برسند چرا که هواداران پرسپولیس در این چند سال زجر زیادی کشیدند اما با این همه حمایت‌شان از تیم قطع نشد و امیدوارم که برای شادی دل آنها و آرامش روح هادی نوروزی پرسپولیس قهرمان شود.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در خصوص حضورش در خانه مرحوم مهرداد اولادی اظهار داشت: وظیفه ما بود که در مراسم خاکسپاری این مرحوم شرکت کنیم. همچنین به خانه پدری او رفتم و به خانواده‌اش تسلیت گفتم چرا که داغ جوان دیدن واقعا سخت و پدر مهرداد هم پیر و ناتوان است. البته باید بگویم که مردم سنگ تمام گذاشتند و 30 هزار نفر در مراسم تشییع او حاضر شدند. همچنین تعدادی از علما، نمایندگان مجلس، نماینده محترم ولی فقیه‌، شورای خبرگان و ... هم در این مراسم حضور داشتند که امیدوارم به برکت حضور این جمعیت روح مهرداد در آرامش باشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter