در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

استیلینوویچ: برای دو بازی باقیمانده هیچ مشکل بدنی وجود ندارد

پرسپولیس کلاب : مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در هفته‌های پایانی لیگ مشکل بدنی نداریم و بازیکنان از این نظر کاملا آماده هستند.

مارکو استیلینوویچ در گفتگو یی افزود: ما در هفته‌های پایانی لیگ هیچ مشکلی از ناحیه بدنی نخواهیم داشت و بازیکنان آماده‌اند تا دستورات فنی سرمربی را اجرا کنند. من از شرایط بدنی تیم راضی هستم چرا که در طول فصل در مقاطع مختلف روی این مساله کار کردیم.

 

 استیلینوویچ: برای دو بازی باقیمانده هیچ مشکل بدنی وجود ندارد
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۳ |
کد خبر : ۵۹۷۶ |
مصاحبه ها

 

وی در ارتباط با اینکه با توجه به بدنسازی تیم از ابتدای کار فصل آینده، توسط وی، آیا باید انتظار شرایط بدنی بهتر را داشته باشیم، ادامه داد: من در این فصل هم از هفته‌های ابتدایی حاضر بودم اما در دوره آماده‌سازی پیش فصل حضور نداشتم، با توجه به اینکه تیم کمی دیر تشکیل شده بود و فرصت زیاد نبود، پرسپولیس قطعا روی این بخش از تمرینات با کمبود زمان روبرو شد و قطعا با جلوگیری از تکرار آن، شرایط بهتری خواهیم داشت. با این وجود در حال حاضر بچه‌ها در فرم خوبی هستند.

مربی بدنساز پرسپولیس در ارتباط با اینکه بعضی باور داشتند پرسپولیس کمی سنگین‌تر شده است و از قول بعضی بازیکنان هم مطرح شد که در آخرین بازی دچار افت شده‌اند، خاطرنشان کرد: من چنین چیزی حس نکردم که بچه‌ها از نظر بدنی کم آورده باشند و بازیکنان خودشان هم چیزی را منتقل نکردند. اگر هم چنین حسی وجود داشته است ممکن است تاثیر شرایط جوی روی بعضی نفرات با توجه به تغییر فصل باشد و احتمال قوی‌تر به فشار روحی و روانی مربوط می‌شد که در این بازی بسیار زیاد بود و نتیجه هم آن را تشدید کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter