در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

فنونی زاده:قهرمانی برای سه نفر است/میداوودی ۳۰سال سن دارد اماحرف بچه گانه می زند

پرسپولیس کلاب: پیشکسوت پرسپولیس گفت:من دوست دارم با فوتبال پاک تیم مان قهرمان شود.

 

مرتضی فنونی زاده،درباره شکست پرسپولیس مقابل نفت اظهار داشت:ما خیلی خوب داشتیم پیش می رفتیم. ولی بازی با نفت تمام معادلات مان را به هم زد. فکر می کنم خدا با ما بود چون واقعا خوب موقعی شکست خوردیم. اگر این شکست را روزهای آخر می خوردند تمام صلابت تیم ازبین می رفت.

 

 فنونی زاده:قهرمانی برای سه نفر است/میداوودی 30سال سن دارد اماحرف بچه گانه می زند
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۹:۴۱ |
کد خبر : ۵۹۸۳ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد:من فکر می کنم همان طور که قدیم هم می گفتند به روز آخر سرنوشت کشیده می شود. ما بازی آخر با راه آهن داریم نه اینکه آسان باشد. در دهه 50، 60،70 راه آهن گربه سیاه پرسپولیس بود. پرسپولیس هر طور شده باید دست پر از تبریز برگردد. چون به هر حال امتیازات تقسیم می شود.

فنونی زاده افزود:استقلال هم بازی سختی با تراکتور دارد. بعد از پرسپولیس فکر می کنم استقلال خوزستان درصد کمتری از ما شانس قهرمانی داشته باشد. تا هفته گذشته قهرمانی دست ما بود. ولی متاسفانه شکست در بازی با نفت قهرمانی را از ما گرفت. سرنوشت قهرمانی از دست ما پرید. ولی باز هم بچه ها زحمت کشیدند. آن طور که شاید و باید در خور نام پرسپولیس بود بچه ها بازی نکردند. این هم طبیعی است. نمی شود که 20 هفته شکست نخورد و یکنواخت بازی کرد. به هر حال شرایط تیم هایی که مقابل آدم است فرق می کند. شما ببینید بارسلون سه هفته پشت سر هم سه باخت داشت. ما به بازی های خارجی کاری نداریم. به لیگ داخلی کار داریم. فوق العاده بازی ها سخت است. ما اگر در این دو بازی که در تبریز فوق العاده سخت است اگر دست پر برگردیم من به شما قول می دهم که جشن قهرمانی را در آزادی بگیریم.

وی درباره اظهارات میلاد میداوودی پس از بازی سایپا و استقلال بیان داشت:میداودی 30 سالش است ولی باز حرف های بچگانه می زند. من این قدر این بچه را دوست دارم حتی در تیم ملی امید شاگرد خودم بود و بعید می دانم که این حرف ها را زده باشد. ایشان هم مثل منصوریان دوست دارد به تیم سابق خودشان برگردد  ولی چون بازی ها حساس بوده من خواهش می کنم که حاشیه امنیت درست کنند. جو را خراب نکنند. چون دوبازی آخر خیلی سخت است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اظهارات علی خسروی در برنامه شب های فوتبالی و تهدید صورت گرفته برای او گفت:من شجاعت خسروی را تحسین می کنم که در یک برنامه زنده در رسانه ملی این حرف ها را بزند. بیشترین ضرر را پرسپولیس از داوری دیده است.  پنالتی های که خود طارمی روی آن مرتکب می شود، خودم هم می دانم 60،70 درصد آن پنالتی ها روی زرنگی خود طارمی است. ولی فنونی زاده افزود: من دوست دارم که اگر قهرمانی باشد که صد در صد برای پرسپولیس است با جوانمردی و مردانگی همراه باشد. با پنالتی گرفتن و این را بخرید و آن را نخرید نه. من دوست دارم با فوتبال پاک تیم مان قهرمان شود. ما با پیشکسوتان روز آخر زیر جایگاه بنشینیم و اگر به سلامت از تبریز برگشتیم ما خودمان هم دور افتخار را با بچه ها می زنیم. چون این جام مال هانی نوروزی و خانواده مرحوم مهرداد اولادی و ابرقدرت فوتبال ایران و آسیا آقای بهزادی است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter