در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

آذری: به باشگاه پرسپولیس رفتم تا سوتفاهمی برای هواداران پیش نیاید

پرسپولیس کلاب : مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت:مشکل بین ما و پرسپولیس حل خواهد شد.

 

سعید آذری درباره حضورش در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:من آمدم با طاهری صحبت کنم تا مبادا ذهنیتی پیش آید که ما الان دنبال مساله محسن مسلمان هستیم. بلکه ما از اول فصل دنبال مطالبات خود بودیم. آمدم تا سوءتفاهمی برای باشگاه و هواداران ایجاد نشود.همان طور که دیدید ما اول لیگ کمک کردیم و مسلمان نیز بازی های شایسته ای انجام داد. به هر حال معتقدم که این مشکلات تمام خواهدشد.

 آذری: به باشگاه پرسپولیس رفتم تا سوتفاهمی برای هواداران پیش نیاید
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۹:۴۹ |
کد خبر : ۵۹۸۴ |
مصاحبه ها

وی درباره ادامه بازی های ذوب آهن در لیگ و همچنین برنامه های این تیم در فینال جام حذفی بیان داشت: ذوب آهن در لیگ برای خودش بازی می کند و برای تیم دیگری بازی نمی کند. خدا را شکر قهرمانان ارزنده ای داریم و مربی ما نیز از مربیان اخلاق مدار است. ما با توجه به شرایط کنونی حتی در لیگ هم شانس کسب سهمیه را داریم. فوتبال هم قابل پیش بینی نیست و ما باید در دو بازی آینده با تمام توان خود حضور یابیم تا به کسب سهمیه نائل شویم. اگر در لیگ سهمیه را بگیریم بدون هیچ بار روانی در فینال جام حذفی به میدان می رویم. همان طور که در فصل گذشته در بازی با نفت بازی خوبی ارائه کردیم.

مدیرعامل ذوب آهن درباره اعتراض این باشگاه به زمان و مکان برگزاری فینال جام حذفی گفت: باتوجه به اینکه بازی در خرداد ماه در استان خوزستان برگزار می شود در هوای 40 درجه و رطوبت بالای خرمشهر نمی توان بازی تماشاگر پسندی ارائه کرد. اگر یادتان باشد ما پارسال به خاطر نفت که درلیگ قهرمانان آسیا بازی داشت حاضر شدیم چهارم خرداد فینال جام حذفی را برگزار کنیم و الان شرایط همین گونه است و این شرایط وجود دارد. ما پس از جام حذفی و خسته از این رقابت ها در برابر رقبای عربستانی درلیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم. امیدواریم از نمایندگان ایران در مسابقات حمایت شود. در هر حال ما تلاش می کنیم تحت هر شرایطی دیدار باکیفیتی را برگزار کنیم.

آذری در ارتباط با پیشنهاد پرسپولیس برای به خدمت گرفتن رشید مظاهری خاطرنشان کرد: در حال حاضر مظاهری دو سال با ما قرارداد دارد و بین بازیکنان ما کاوه رضایی است که دیگر از پایان فصل با ما قرارداد ندارد. البته هیچ کس به صورت رسمی پیشنهادی برای ما ارسال نکرده است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter