در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

نوری: آرزویم بازی در پرسپولیس است

پرسپولیس کلاب : بازیکن تیم فوتبال مسیمیر قطر گفت: مسئولان مسیمیر با مدیر برنامه‌هایم برای تمدید قرارداد صحبت کرده‌اند، اما من هنوز پاسخی به پیشنهاد آنها نداده‌ام.

محمد نوری در خصوص شکست تیم پرسپولیس مقابل نفت، تهران گفت: به نظرم پرسپولیس عملکرد خوبی مقابل نفت داشت و بازی خوبی هم انجام داد، اما به‌هرحال نفت، تیمی است که در این چند سال پرسپولیس را زیاد اذیت کرده و این تیم ساختار دفاعی خوبی دارد، اما این باخت چیزی از ارزش‌های پرسپولیس کم نمی‌کند؛ چراکه قهرمانی حق پرسپولیس است و امیدوارم در بازی با گسترش فولاد که یک فینال است بازیکنان پرسپولیس با برد از زمین بیرون بیایند و درنهایت قهرمان شوند.

 نوری: آرزویم بازی در پرسپولیس است
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۶ |
کد خبر : ۵۹۹۸ |
مصاحبه ها

وی درباره حضورش در ایران تصریح کرد: به دلیل یک سری از کارهای شخصی به تهران آمدم، طی یکی‌، دو روز آینده مجدداً به قطر بازخواهم گشت.

بازیکن تیم مسیمیر قطر درباره آینده فوتبالی‌اش اظهار داشت: از نیم‌فصل مسئولان باشگاه مسیمیر به دنبال تمدید قرارداد با من بودند، اما من تمایل ندارم دیگر در این تیم بازی کنم. چند پیشنهاد از قطر و یک کشور دیگر دارم و منتظرم ببینم این تیم‌ها در چه سطحی بسته می‌شوند؛ چراکه امسال از نظر فوتبالی اذیت شدم، چون تیم مسیمیر، تیم قوی نبود. سعی می‌کنم این‌بار با دانش بیشتری تیم آینده‌ام را انتخاب کنم و نمی‌خواهم عجله کنم. تا یک ماه دیگر تصمیم قطعی‌ام را برای بازی کردن در تیم جدید خواهم گرفت.

نوری درباره اینکه چقدر احتمال دارد مجدداً به پرسپولیس برگردد، گفت: آرزوی من این است که در پرسپولیس بازی کنم؛ چراکه هرچه دارم از این تیم است. پرسپولیس امسال شرایط بسیار خوبی دارد و برانکو و بازیکنان بهترین عملکرد را داشتند. الان هم تنها آرزوی من قهرمانی پرسپولیس است؛ چراکه تا همین حالا هم این تیم توانسته غرور را به هوادارانش بازگرداند.

وی درباره اینکه پیشنهادی که دارد از چه کشورهایی است، گفت: به‌جز قطر از یک کشور دیگر پیشنهاد دارم، اما نمی‌خواهم نام آن کشور را بگویم. فقط این را می‌توانم بگویم این بار با اطلاعات بیشتری تیمم را انتخاب خواهم کرد؛ چراکه به دلیل ناآشنایی سال سختی را پشت سر گذاشتم، البته خوشبختانه از نظر فردی شرایطم خوب بود، به‌طوری‌که بسیاری از کارشناسان عملکرد من را جزء بهترین عملکردهای لیگ قطر انتخاب می‌کردند و قطعاً عملکرد خوبی داشتم که از سوی تیم‌های دیگر به من پیشنهاد‌هایی داده شده است.

وی تصریح کرد: تیم‌های عربی با هیچ کسی تعارف ندارند، همین تیم ما 3 بازیکن را به دلیل کارایی ضعیف رد کرد. تیم‌های عربی پولدار هستند و با بازیکنان تعارف ندارند. باید بگویم نیم‌فصل به مدیر برنامه‌هایم پیشنهاد دادند تا قراردادم را تمدید کنم، اما من هنوز با آنها صحبت نکرده‌ام، حتی مسئولان باشگاه مسیمیر ابراز امیدواری کردند که من به تیم دیگری نروم تا با آنها کار را ادامه دهم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter