در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

حلالی: پرسپولیس قهرمان شده است، فقط باید روی دو بازی خودشان تمرکر کنند

پرسپولیس کلاب : پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم پرسپولیس همین حالا هم قهرمان است، بچه‌ها نباید به هیچ چیز فکر کنند،غیر از اینکه دو بازی بعدی خود را بدون توجه به هر اتفاقی که در بازی‌های دیگر می‌افتد با پیروزی پشت سر بگذارند.

اسماعیل حلالی  افزود: پرسپولیس مسیر سختی را برای رسیدن به نقطه کنونی طی کرده و تا اینجا هم کار بزرگی انجام شده است و به نظر من این تیم قهرمان است و حتی فراتر از یک قهرمان عمل کرده است.

 حلالی: پرسپولیس قهرمان شده است، فقط باید روی دو بازی خودشان تمرکر کنند
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۰ |
کد خبر : ۵۹۹۹ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: اگر نخواهم به مسائل داوری و اثر آن روی نتیجه صحبت کنم که مورد اشاره کارشناسان داوری بوده است، در مورد خود پرسپولیس به نظرم آنچه در بازی با نفت اتفاق افتاد ناشی از بر هم خوردن تمرکز بچه‌ها بود. دلیلش را نمی‌دانم اما احساس و برداشت من این بود و شاید هم فشار بازی‌های قبل و همچنین فشارهای روحی و روانی دلیل این امر بود ولی فکر می‌کنم با توجه به اتفاقی که در بازی با نفت روی داد، این مشکل حالا برطرف شده باشد و قطعا برانکو ایوانکوویچ قبل از همه متوجه این مساله شده است و اقدام لازم را انجام می‌دهد.

هافبک سال‌های نه چندان دور پرسپولیس و تیم ملی خاطرنشان کرد: از نظر فنی هم برای این بازی تحلیل‌هایی وجود دارد که در شرایط فعلی بهتر است آنرا رسانه‌ای نکنیم. به عنوان یک اشاره می‌توانم بگویم، نبودن رامین رضائیان تاثیرگذار بود. برانکو در بازی‌های گذشته نشان داده است اشکال کار تیم خود را خوب پیدا می‌کند و قطعا روی مسائل مورد نیاز برای بازی بعد کار می‌کند. همچنین مطمئن هستم که از همین حالا به این فکر می‌کند که سال بعد دستش بازتر از این باشد و شخصا منتظرم سال بعد حتی فوتبالی به مراتب بهتر از این از پرسپولیس ببنیم.

حلالی درباره پیش بینی خود درباره دو هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر تصریح کرد: کار باشگاه و تیم پس از آن شرایطی که در ابتدای فصل بوجود آمد، عالی بود و فکر  می‌کنم بسیاری مثل من این تیم را همین حالا هم قهرمان واقعی لیگ برتر می‌دانند، حتی اگر پایان کار ایده‌آل نباشد. آنچه مسلم است حوادث زیادی در این دو هفته در کمین لیگ و تیم‌های حاضر در مسابقات است، اما بچه‌های پرسپولیس نباید فکر خودشان را درگیر این مسائل کنند. تنها مساله‌ای که باید رویش متمرکز شوند، فارغ از هر اتفاق و رویدادی برای تثبیت شایستگی خود، دو بازی بعدی را با پیروزی به پایان برسانند و هواداران هم که در شرایط سخت‌تر از این دست از حمایت نکشیدند و فوق‌العاده بودند، حتما جواب خوبی به این تلاش آنها خواهند داد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter