در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خمارلو: لیست های خرید و فروش صحت ندارد / پرسپولیس کمترین نیاز به تغییر بازیکنان دارد

پرسپولیس کلاب : مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ فهرست مازادی در کار  نیست. سرپرست باشگاه و سرمربی تیم برای نقل و انتقالات صحبتی نداشته‌اند.

پندار خمارلو  افزود: این روزها شایعات مختلفی در اطراف پرسپولیس ساخته می‌شود و جوسازی‌هایی صورت می‌گیرد که به هیچوجه صحت ندارد و با توجه به مقطعی که در آن قرار داریم هدفمند بودن آنها آشکار به نظر می‌رسد. شایعاتی که در ارتباط با نقل و انتقالات و فهرست ورود و خروج مطرح می‌شود از جمله این موارد است در حالی که در این ارتباط، هیچ صحبتی بین سرپرست باشگاه و سرمربی تیم صورت نگرفته است. نکته‌ای که چند بار از سوی آنها نیز مورد اشاره قرار گرفت و در حال حاضر تمرکز روی مسائل مهمتر است و اقدامات لازم برای فصل آینده نیز در موعد مقرر انجام می‌شود چنانکه در جریان تمدید قرارداد با سرمربی تیم نیز چنین عمل شد.

 خمارلو: لیست های خرید و فروش صحت ندارد / پرسپولیس کمترین نیاز به تغییر بازیکنان دارد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۹:۵۱ |
کد خبر : ۶۰۰۳ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: آقایان؛ طاهری و برانکو بارها اعلام کرده‌اند، اعتقاد راسخ دارند با عملکردی که در این فصل شاهد بودیم حصول موفقیت‌های بیشتر با این نفرات که هماهنگی و تجربه لازم را پیدا کرده‌اند میسر خواهد بود و از این رو هیچ اضطراری احساس نمی‌شود. در این شرایط نکته شائبه برانگیز برای باشگاه پرسپولیس این است که سرخپوشان با توجه به بهترین عملکرد فنی در این فصل به گواه تمام کارشناسان در میان تیم‌های لیگ برتر کمترین نیاز به ایجاد هرگونه تغییر دارند اما در ارتباط با این موضوع فقط در اطراف پرسپولیس شایعاتی منتشر می‌شود و در مورد سایر باشگاه‌ها و تیم‌ها شاهد انتشار اخبار اینگونه نیستیم!

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: در این ارتباط از هواداران فهیم و پرشور پرسپولیس درخواست می‌کنیم هیچ توجهی به اخبار و گمانه‌زنی‌های اینگونه نداشته باشند تا به این مسائل که با هدف تخریب روحیه و تمرکز سرخپوشان در شرایط حساس کنونی منتشر می‌شود، دامن زده نشود و ذهن هواداران نیز مشوش نگردد چرا که در مقطع کنونی باید تمام تمرکز و انرژی پرسپولیس معطوف به دو بازی پیش رو شود.

همچنین پیش از این برای ما محرز بود، وقتی رقبا و حریفان ببینند در میدان مسابقه و در مصاف رو در رو نمی‌توانند از عهده رقابت با تیم پر قدرت پرسپولیس برآیند به ابزارهای دیگر برای تحت تاثیر قرار دادن نتایج و اعضای تیم بر خواهند آمد.

خمارلو تصریح کرد: در همین راستا تاکید می‌شود، از سوی باشگاه پرسپولیس تاکنون هیچ مذاکره‌ای با دیگر بازیکنان برای عقد قرارداد صورت نگرفته است و چنانچه افرادی بخواهند با نام پرسپولیس برای دامن زدن به این شایعات و ایجاد حاشیه اقداماتی را صورت دهند و سراغ دیگر بازیکنان بروند این موضوع به طور جدی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

باشگاه پرسپولیس همچنین هیچ اقدام، صحبت و تصمیمی برای مشخص کردن بازیکنان مازاد نداشته است چرا که سرمربی تیم تاکید دارد عملکرد نفرات تا آخرین لحظه مورد ارزیابی قرار گرفته و پس از پایان فصل با این پیش زمینه که تیم با توجه به پیشرفت و عملکرد فنی خوبی که داشته است حفظ شود، اقدام‌های لازم صورت بگیرد.

وی در پایان اضافه کرد: اعضای تیم فوتبال پرسپولیس هم توجه لازم به این موارد و اقدامات سویی که صورت می‌گیرد را دارند و تمام توان و تمرکز خود را بر روی پیروزی در دو بازی آینده و خوشحالی هواداران گذاشته‌اند.

بدون شک هواداران هم با همدلی و شوری که همواره از آنها شاهد بوده‌ایم و بدون توجه به جوسازی‌هایی که صورت می‌گیرد، تیم را در این مسیر همراهی می‌کنند. بی‌تردید در روزهای آینده نیز اقدامات دیگری برای ایجاد مانع بر سر راه پرسپولیس صورت خواهد گرفت.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter