در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

منافی: تیمی که قهرمانی می‌خواهد باید این هفته پیروز شود / دیدار مقابل گسترش فولاد، بازی مرگ و زندگی پرسپولیس است

پرسپولیس کلاب :  بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که دیدار مقابل گسترش فولاد نقش مهمی در قهرمانی این تیم خواهد داشت.

جواد منافی درمورد شرایط پرسپولیس بعد از باخت به نفت تهران و شانس این تیم برای قهرمانی گفت: در فوتبال همیشه اتفاقات غیرقابل‌پیش‌بینی هم رخ می‌دهد. شاید خیلی‌ها تصور نمی‌کردند پرسپولیس در اهواز سه امتیاز کامل را بگیرد، ولی این اتفاق رخ داد. خیلی‌ها تصور نمی‌کردند این تیم به نفت تهران ببازد، ولی متأسفانه این اتفاق افتاد. پرسپولیس در چند هفته بازی‌های سنگینی انجام داد و انتظار می‌رفت که مقابل نفت دچار مشکل شود.

منافی: تیمی که قهرمانی می‌خواهد باید این هفته پیروز شود / دیدار مقابل گسترش فولاد، بازی مرگ و زندگی پرسپولیس است
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۳ |
کد خبر : ۶۰۲۱ |
مصاحبه ها

وی در ادامه افزود: اشتباهات فردی در بازی با نفت تهران به ضرر پرسپولیس تمام شد، ولی هنوز این تیم شانس قهرمانی دارد. بازی با گسترش فولاد برای پرسپولیس بازی مرگ و زندگی محسوب می‌شود و اگر این تیم سه امتیاز را بگیرد، قطعاً شرایط بهتری برای قهرمانی پیدا خواهد کرد.

مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار حساس استقلال - تراکتورسازی عنوان کرد: همه بازی‌ها سخت است و هر سه مدعی قهرمانی بازی‌های سختی درپیش دارند. تراکتورسازی هم دنبال کسب سهمیه آسیاست و می‌خواهد جلوی استقلال را در ورزشگاه آزادی بگیرد. هر تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید در این هفته برنده از زمین بیرون بیاید. من امیدوارم درنهایت پرسپولیس به قهرمانی برسد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter