در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کمالوند:بچگی هایم پرسپولیسی بودم اما حالا هرکاری می کنم که پرسپولیس را ببرم

پرسپولیس کلاب : فراز کمالوند می گوید بچگی هایش پرسپولیسی بوده اما  روز بازی با این تیم فقط به بردن فکر می کند.

فراز کمالوند سرمربی گسترش فولاد درباره بازی مهم یکشنبه تیمش با پرسپولیس سخن گفت. از اینکه این بازی چقدر برایش اهمیت دارد. اگرچه گسترش فولاد در جدول لیگ شانسی برای سهمیه ندارد اما فراز می گوید:«این بازی برای ما خیلی مهم است چون یک ویترین خوب برای دیده شدن مان است. ما یک فصل خوب بازی کردیم و حالا امیدمان به بردن پرسپولیس است تا فصل خوب مان موفق تمام شود. »

کمالوند:بچگی هایم پرسپولیسی بودم اما حالا هرکاری می کنم که پرسپولیس را ببرم
جمعه | ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۳ |
کد خبر : ۶۰۳۸ |
مصاحبه ها

او همچنان از داوری بازی تیمش برابر سپاهان گلایه دارد:«داور بازی لیگ را برای ما خراب کرد. آن بازی سرمان بریده شد. اگر حقمان را می دادند می توانستیم امروز مدعی کسب سهمیه آسیایی باشیم و نه فقط به دنبال بازی جذاب و جوانمردانه . با این وجود جلوی پرسپولیس فقط دنبال 3 امتیاز بازی خواهیم بود. البته بازی سختی داریم اما می خواهیم برنده اش باشیم.»

او که قبلا در برنامه 90 گفته بود جوانتر که بوده با عادل فردوسی پور پرسپولیس را تشویق می کردند الان طرفدار چه تیمی است؟ خودش می گوید:«دروغ که نمی شود گفت. من جوانتر که بودم، مثل همه جوان های دیگر علاقمند به فوتبال طرفدار یک تیم بودم. آن هم هم پرسپولیس بود. ولی الان شرایط فرق دارد. من یک مربی حرفه ای هستم نه یک هوادار . الان این برد سرنوشت آینده مربیگری ام را می سازد. اتفاقا با همین گسترش نتایج خوبی جلوی پرسپولیس گرفتم. کارنامه ام همیشه جلوی پرسپولیس موفق بوده و الان هم حاضرم هزینه بپردازم و برنده باشم چون بهتر دیده می شوم. حتی حاضرم 50 میلیون این بازی خرج روی دستم می گذاشت و تهش من برنده بازی می شدم.»

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter