در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو:شکست مقابل نفت شوک بود/تغییر در جایگاه فقط کار من نیست

پرسپولیس کلاب : سرمربی پرسپولیس گفت:در سال گذشته گسترش  برای بقا می جنگید و ما هم برای مسابقه با الهلال می جنگیدیم.

 

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: فکر می کنم بعد از یک سال دوباره در تبریز برای کنفرانس حضور یافته ام. الان دو بازی تا آخر فصل مانده است. البته در سال گذشته گسترش برای بقا می جنگید و ما هم برای مسابقه با الهلال می جنگیدیم.

برانکو:شکست مقابل نفت شوک بود/تغییر در جایگاه فقط کار من نیست
شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۸ |
کد خبر : ۶۰۴۷ |
مصاحبه ها

وی افزود: امسال گسترش خیلی بهتر از پارسال شده است و حقش بیش از جایگاه کنونی اش در جدول است. یک ماه پیش به مناسبت روز پدر در تلویزیون بودم. از من پرسیدند سخت ترین بازی تان با کدام تیم بوده است؟ جواب دادم گسترش. این را بدون تعارف می گویم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: حریفی با کیفیت بالا و تهاجمی در انتظار ما است. این جنگ بازیکنان با کیفیت درون زمین است. با تمام احترامی که برای حریف قائل هستم اما ما هم برنامه خود را داریم که به رده اول برسیم و در راس همه این ها گرفتن امتیازات کامل. بنابرین به دنبال برد خواهیم بود. 

برانکو درباره غایبان بازی فردای پرسپولیس اذعان داشت: در مورد تیم خودمان باید بگویم که بابک حاتمی محروم است. کفشگری هم دیروز در تمرین مصدوم شده است. خالقی فر هم تمرینات خود را شروع کرده است اما به بازی نمی رسد. کمندانی و بنگر هم به دلیل مصدومیت و عدم آمادگی بازی نمی کنند اما در کنار ما هستند. البته من و تیم پرسپولیس حضور داریم.

سرمربی پرسپولیس بیان داشت: شکست مقابل نفت برایمان یک شوک بود. ما وقت کافی برای ریکاوری روحی روانی بچه ها داشتیم. این طور پیش آمد که با وجود استحکامی که داشتیم بازی را واگذار کنیم. تلاش خود را می کنیم که بهترین بازی را انجام دهیم. ما برای قهرمانی می جنگیم و پرواضح است که گسترش که فصل گذشته برای بقا می جنگید الان روحیه بالایی دارد. معتقدم فردا تماشاگران بازی خوبی را مشاهده خواهند کرد. 

وی درباره برگزاری دیدار پرسپولیس و گسترش در ورزشگاه یادگار امام  بیان داشت: تا جایی که به ما مربوط تیم شود برای ما فرقی نمی کند. هر دو زمین تبریز زمین های مناسبی است و احتمالا تنها به خاطر مسایل امنیتی ورزشگاه تغییر کرده است. در یک ورزشگاه بزرگ تر سازماندهی راحت تر است. 

برانکو ادامه داد: در بازی با نفت بنگر نبود و ماریچ بازی می کرد اما بیمار بود. خط دفاعمان ناقص بود و کمبودهای زیادی در ترکیبمان بود. البته با تمام این احوال استحقاق باخت نداشتیم. رضاییان هم بازیکن مهمی برای ما بود البته او یکی از 11 بازیکن ماست. ما بدون طارمی هم برده ایم. بدون سوشا و بدون سایر نفرات هم برده ایم. فردا رامین رضاییان بازی خواهد کرد.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: این زیبایی فوتبال است و فوتبال به خاطر تماشاگران بازی می شود. ما در انزلی مقابل تیمی بازی کردیم که همه طرفدار ملوان بودند. در اصفهان با سپاهان بازی عالی برگزار کردیم. در برابر استقلال هم دو بار بازی کردیم. تماشاگر کاری نمی تواند کند جز این که تیمش را تشویق کند. هیچ رضایتمندی برای بازیکن بیش از این نیست که جلوی انبوه تماشاگر بازی کند. حتی اگر تماشاگر حریف باشد. ما در اهواز 50 دقیقه از رختکن نتوانستیم بیرون بیاییم. اما 2 بر صفر بردیم. 

برانکو درباره فوتبال زیبای پرسپولیس و شانس این تیم برای قهرمانی بیان داشت: تشکر می کنم بابت صحبت های شما. البته تغییر جایگاه پرسپولیس در جدول تنها کار من نبوده است. این یک کار جمعی بوده؛ از مدیریت و دکتر طاهری گرفته تا کادر فنی و بازیکنان و هواداران. تماشاگرانی که ما به خاطر آن ها داریم کار می کنیم. تلاش ما به خاطر هواداران است و من خوشحالم عضو باشگاهی هستم که چنین هوادارانی دارد. خیلی ها با خود من تماس می گرفتند و می گفتند می خواهند به تبریز بیایند. من وقتی نمی بریم واقعا از این که تماشاگران نارحت هستند اذیت می شوم. 

سرمربی پرسپولیس در خاتمه در ارتباط با شانس قهرمانی پرسپولیس گفت: ما همان قدر شانس قهرمانی داریم که دو تیم استقلال و استقلال خوزستان دارند. 

برانکو درباره اینکه پیش بینی می کند فردا چقدر تماشاگر در ورزشگاه حاضر می شوند اظهار داشت:چندین هزار نفر.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter