در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

استیلی: پرسپولیس از هر لحاظ لیاقت قهرمانی را دارد

پرسپولیس کلاب: سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت که این تیم از هر لحاظ شایسته قهرمانی در لیگ برتر است.
 
حمید استیلی درخصوص رقابت فشرده مدعیان قهرمانی و بازی‌های هفته آخر لیگ برتر اظهار داشت: معتقدم پرسپولیس از هر لحاظ لیاقت قهرمانی را دارد. آنها بعد از نتایجی که در ابتدای لیگ گرفتند، بلافاصله شرایط را تغییر دادند و به بالای جدول رسیدند. امسال پرسپولیس و ملوان بیشترین ضربه را از داوری دیدند و اگر پرسپولیس با اشتباهات داوری مواجه نمی‌شد، الان می‌توانست خیلی راحت قهرمان شود.

 استیلی: پرسپولیس از هر لحاظ لیاقت قهرمانی را دارد
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۳ |
کد خبر : ۶۱۱۰ |
مصاحبه ها

 
وی ادامه داد: این تیم مقابل راه‌آهن از حمایت هوادارانش بهره می‌برد. البته پرسپولیس باید مقابل حریف خود بسیار بامنطق و هوشیارانه فوتبال بازی کند.
 
سرمربی پیشین سرخپوشان در خصوص شرایط تیم استقلال خوزستان عنوان کرد: شایستگی‌های این تیم را نمی‌توان نادیده گرفت و آنها با یک سرمایه‌گذاری کم به این جایگاه خوب رسیدند. امیدوارم استقلال خوزستان هم در سال‌های آینده چنین روندی را ادامه بدهد.
 
استیلی در پاسخ به این سوال که آیا ملوان انزلی در لیگ برتر خواهد ماند؟ گفت: من بازی‌های این تیم را دنبال می‌کنم و از صمیم قلب آرزو دارم که در آخرین بازی نتیجه خوبی مقابل سیاه‌جامگان بگیرد و در لیگ برتر بماند. هواداران ملوان و مردم انزلی با این تیم زندگی می‌کنند و امیدوارم در نهایت ملوان در لیگ باقی بماند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter