در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خوردبین: فردا فقط یک چیز برای پرسپولیس خطرناک است

پرسپولیس کلاب: سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو با بازیکنان صحبت کردو گفت که نباید تمرکز خود را از دست بدهند.


 
محمود خوردبین اظهار داشت: من سالهای سال در کنار این تیم بوده ام و بخوبی روحیه آن را می شناسم و می دانم وقتی هواداران در ورزشگاه باشند و پرسپولیس به برد پر گل نیاز داشته باشد آن اتفاق رخ می دهد و به همین دلیل یک درصد هم به قهرمان نشدن بچه فکر نمی کنم.


 

 خوردبین: فردا فقط یک چیز برای پرسپولیس خطرناک است
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۷ |
کد خبر : ۶۱۱۶ |
مصاحبه ها

وی درباره این نگرانی برانکو که مباد بازیکنانش مغرور شده و کار را تمام شده بدانند گفت: دیروز درباره همین مسئله با بچه صحبت کرد و به آنها یادآور شد که اگر فکر کنند کار تمام است و از حالا فقط به جشن قهرمانی فکر کنند این موضوع برای تیم خطرناک خواهد بود.
 
خوردبین درباره برخی حرف و حدیث ها درباره احتمال کم کاری برخی تیم ها در هفته پایانی لیگ برتر بیان داشت: ما کاری به دیگران نداریم و اگر همه تیم ها هم علیه ما باشند که به نظرم نیستند، ما بازهم خودمان سرنوشت خودمان را تعیین می کنیم. البته من می دانم که یحیی گل محمدی یک پرسپولیسی واقعی است و فردا جدا از اینکه تیم خودش بهخ برد نیاز دارد، برای دل هواداران پرسپولیس هم با تمام قدرت تیمش را روانه میدان می کند.
 
وی درباره آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس گفت: فقط خالقی فرد است که مدتهاست از مصدومیت رنج می برد. بنگر هم که بد کار نکرده و قرار است با تیم به اردو بیاید و با نظر برانکو ما یک بازیکن بیشتر با خود به اردو می بریم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter