در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تاج: تغییرات در صداوسیما مثبت و برای فوتبال خیر است

پرسپولیس کلاب : رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه 20 درصد از  هزینه های ثبت شده در دفاتر مالی باشگاه ها باید به فوتبال پایه اختصاص یابد گفت: این موضوع از امسال توسط AFC رصد می شود به همین دلیل از حالت ترجیحی به حالت اجباری تبدیل شده است.

مهدی تاج در همایش ملی فوتبال پایه که صبح امروز در کرج برگزار شد گفت: امروز در تقویم فیفا و ای اف سی به عنوان روز فوتبال پایه نامگذاری شده است و بسیار خوشحالیم که این اتفاق افتاده است چرا که توسعه فوتبال تنها از طریق تیم های پایه رخ می دهد. آکادمی فوتبال نزدیک به هشت سال است که کار خود را شروع کرده و در طول این مدت حدود 1000 مدرسه فوتبال را شناسایی و برای آن مجوز صادر کرده است.

تاج: تغییرات در صداوسیما مثبت و برای فوتبال خیر است
جمعه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۵ |
کد خبر : ۶۱۳۶ |
مصاحبه ها

وی به آمار افراد فعال در مدارس فوتبال اشاره و تصریح کرد: حدود 100 هزار نفر در این مدارس در حال فعالیت هستند که نتیجه آن شرکت 40 هزار نفری در فستیوال مدارس بوده است. برخی از مدارس بدون مجوز به دلیل منفعت طلبی اتفاقاتی را رقم می زدند که نگرانی هایی را به وجود آورده بود. در حال حاضر این موضوع تقریبا ساماندهی شده است هر چند هنوز جای کار وجود دارد چرا که مدارس فوتبال به دلیل مناسبت های مالی ممکن است محل مفسده نیز بشود.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه به اهمیت فوتبال پایه در سطح جهانی اشاره و عنوان کرد: ای اف سی کلیه باشگاه ها را ملزم کرده است تا 20 درصد از هزینه های ثبت شده در دفاتر مالی خود را به فوتبال پایه اختصاص دهند. از امسال این موضوع توسط سازمان لیگ رصد نمی شود و ای اف سی مستقیما بر این کار نظارت خواهد داشت تا این سیاست از حالت ترجیحی به حالت اجباری تبدیل شود.

تاج در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه تغییر رئیس سازمان صدا و سیما چه تاثیری در حل مشکلات مربوط به حق پخش تلویزیونی خواهد داشت گفت: این موضوع خیر است و آن را مثبت می‌دانم. امیدوارم این تغییرات به نفع فوتبال باشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter