در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

زادمهر:حسرت پنالتی های ازدست رفته را میخوریم/چراوقت اضافه کم اعلام شد؟

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: ما دیروز بازی را نباختیم بلکه  فقط به خاطر گلشماری مقام قهرمانی را از دست دادیم.

محمدرضا زادمهر درباره پایان تراژیک لیگ برتر پانزدهم برای پرسپولیس اظهار داشت: ما در روز آخر هم نباختیم ولی فقط به دلیل گل شماری بود که قهرمانی را به استقلال خوزستان دادیم. ولی آنچه که ما روز گذشته حسرتش را خوردیم گل هایی بود که به سادگی در بازی های قبل دریافت می کردیم و پنالتی هایی که از دست دادیم.

زادمهر:حسرت پنالتی های ازدست رفته را میخوریم/چراوقت اضافه کم اعلام شد؟
شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۹ |
کد خبر : ۶۱۷۳ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: ما در بازی با ذوب آهن و سپاهان در حالی که از حریف پیش بودیم گل خوردیم و در همین بازی با نفت تهران هم نباید شکست می خوردیم که این اتفاقات دست به دست هم دادند تا قهرمانی را از دست بدهیم. البته آنچه برای من جالب بود این بود که در بازی آخر اتفاقی رخ داد که در هیچ جای دنیا شاهد تکرارش نبوده ایم و آن هم این بود که از 5 ساعت قبل از شروع بازی ورزشگاه پر شده بود و این حضور پررنگ و پرشور طرفداران پرسپولیس در کمال نظم و انضباط انجام شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: حضور این همه هوادار در ورزشگاه بدون آن که یک قطره خون از بینی کسی ریخته شود واقعا قابل تقدیر است. نه بی احترامی صورت گرفت و نه تشنجی داشتیم. آنها در پایان از بازیکنان تیم هم تقدیر کردند و آنها را مورد تشویق خود قراردادند. این هوادار قابل احترام است.

زادمهر درباره داوری بازی هم گفت: ای کاش داور آن خطای پنالتی را هم نمی گرفت چون واقعا پنالتی نبود. در طول فصل اشتباهات داوری کم برای ما رخ نداد و ای کاش این یکی را هم نمی گرفتند. نکته ای که در بازی دیروز ما به چشم آمد این بود که داور برای بازی وقت اضافه کمی منظور کرد. فقط در لحظه پنالتی بازی 6 دقیقه متوقف شد و من مطمئن هستم با دیگر اتفاقات نیمه دوم این دیدار حداقل 8 دقیقه وقت اضافه داشت که داور آن را منظور نکرد ولی باردیگر قهرمانی را به استقلال خوزستان تبریک می گویم. امیدوارم که این به خاطر مصلحت اندیشی نبوده باشد.

وی درباره لیگ برتر پانزدهم گفت: یکی دیگر از اتفاقات بزرگ روز آخر لیگ ما این بود که همزمان سه، چهار ورزشگاه ایران پر بود از تماشاگرانی که نگران نتیجه بازی تیم شان بودند.برگزاری این لیگ با این نظم قابل تقدیر است. مسابقات لیگ ما با لیگ اروپا شروع شاد و با لیگ اروپا هم به پایان رسید. اینها نشان دهنده پیشرفت فوتبال ماست و امیدوارم که این رویه ادامه داشه باشد.

زادمهر در ارتباط با مصاحبه های برخی بازیکنان پرسپولیس که از پیروزی پرگل این تیم برابر راه آهن خبر داده بودند انتقاد کرد و گفت: بازیکن باید درون زمین حرفش را بزند نه بیرون از آن. البته این یکطرف قضیه است و نباید از انگیزه های تیم راه آهن برای بقا در لیگ برتر هم غافل شد. گرچه اوج پختگی را می تواند در حرفهای برانکو دید.

پیشکسوت پرسپولیس تأکید کرد: هنوز هم معتقدم که جای پرسپولیس در فینال جام حذفی خالی است ولی با وجود این همه حاشیه و سختی که بر سر راه پرسپولیس بود کسب مقام نایب قهرمانی برای این تیم هم خوب بود. ولی ما باید حالا افسوس 6، 7 پنالتی را بخوریم که در طول فصل از دست دادیم تا در روز آخر در عین شایستگی قهرمانی را از دست بدهیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • gif{2} gif{}23 gif{2} <br /><br />KHASTEH NABASHED MARDAN ARTSH SORKH gif{}32

  حدود 2 سال قبل
 • gif{2} gif{}23 gif{2} <br /><br />KHASTEH NABASHED MARDAN ARTSH SORKH gif{}32

  حدود 2 سال قبل
 • mamnonam bajehha <br /><br />perspolis hamesheh zelzlast sal dege age khodabkhadqarmanem <br /><br />ILOVE YOU PERS POLIS66666

  حدود 2 سال قبل
 • mamnonam bajehha <br /><br />perspolis hamesheh zelzlast sal dege age khodabkhadqarmanem <br /><br />ILOVE YOU PERS POLIS66666

  حدود 2 سال قبل

چسبانده شده ها

 • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

 • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter