در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

رویانیان:پرسپولیس جمعه خودش نبود/برخورد اینچنینی با یحیی انصاف نیست

پرسپولیس کلاب : مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت:در این سال ها پرسپولیس در روزهای حساس دچار مشکل شده است.

محمد رویانیان ،درباره حضور روز گذشته اش در فدراسیون فوتبال و دیدار با مهدی تاج اظهار داشت:دیدار من با تاج ربطی به مسائل فوتبال نداشت.واقعیت این است پرسپولیس وقتی در عمان اردو زد یکی از دوستان من کارهای مربوطه را انجام داد و خوشبختانه برانکو از این اردو رضایت داشت.مدیر العروبه که برای تماشای بازی های هفته آخر لیگ به ایران آمده بود با دوست من در ارتباط بود به دیدارش رفتیم.بعد از آن متوجه شدم قراری با رییس فدراسیون هماهنگ شده که من هم همراه هیات عمانی به فدراسیون رفتم.

 رویانیان:پرسپولیس جمعه خودش نبود/برخورد اینچنینی با یحیی انصاف نیست
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۵ |
کد خبر : ۶۲۰۸ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد:به صورت روشن بگویم که من از تاج شناخت کامل دارم.او بالغ بر 30 سال در فوتبال فعالیت داشته و کاملا فوتبالی است.به موفقیت تاج در فدراسیون فوتبال خوشبین هستم به این شرط که همه او را یاری رسانند.این نباید باشد که او را تنها بگذاریم و انتظار موفقیت داشته باشیم.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس درباره از دست رفتن عنوان قهرمانی سرخپوشان گفت:پرسپولیس شایسته قهرمانی بود و فوتبال زیبایی را ارائه می کرد.متاسفانه روز آخر پرسپولیس خودش نبود و قهرمانی را از دست داد. در این سال ها پرسپولیس در روزهای حساس دچار مشکل شده است.من این تجربه را در بازی سپاهان در فینال حذفی دارم.هر چند خوشحالم هوادار متوجه تلاش و زحمت بازیکنانش می شود و پس از اینکه قهرمانی از دست رفته می ایستد و دست می زند.

رویانیان درباره برخوردهای صورت گرفته با یحیی گل محمدی در دو روز گذشته اظهار داشت:دور از انصاف است که اینگونه با یحیی برخورد کنیم.هزار و یک اتفاق در پرسپولیس در طول فصل رخ داد و نباید تقصیرات را گردن یحیی انداخت.او یک پرسپولیسی واقعی است و وقتی گل محمدی را به عنوان سرمربی پرسپولیس منصوب کردم متوجه عمق علاقه و اشتیاق او به تیم شدم.امیدوارم در برخوردهای اینچنینی بیشتر جانب انصاف را در نظر بگیریم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter