در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری:سال سختی بر ما گذشت/هدایتی بدون چشمداشتی کمک کرد

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:سال سختی بر ما گذشت. 

 

علی اکبر طاهری امروز در مراسم جشن باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در ابتدای امر دوست دارم یادی کنیم از همایون بهزادی و هادی نوروزی عزیز. از جناب آقای دکتر محمود گودرزی تشکرمی کنم که در این مراسم حضور پیدا کردند. دکتر سجادی، جناب آقای تاج و همین طور بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس خوش آمد می گویم.

طاهری:سال سختی بر ما گذشت/هدایتی بدون چشمداشتی کمک کرد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۷ |
کد خبر : ۶۲۳۱ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد:در این فصل که ما سپری کردیم فصل بسیار سختی بود و کسانی که در فوتبال حضور دارند می دانند سال سختی در این باشگاه گذشت. ابتدا ما با 7 بازیکن یک ماه قبل از شروع فصل کارمان را شروع کردیم. میدانید که این کار چقدر سخت است. در طول یک ماه شروع کردیم به بازیکن گرفتن. بعضی از این بازیکنان مشکلاتی داشتند. به هر حال تیمی را مهیا کردیم و وارد عرصه رقابت ها شدیم. با توجه به شرایط مالی سختی که داشتیم. با توجه به موضوع وزارت ورزش و جوانان ما نمی توانستیم تامین مالی داشته باشیم و به دنبال اسپانسر بودیم. به بخشی از همین بازیکنان معوقاتی داشتیم و یا بازیکنانی که در فصل گذشته بودند معوقاتی داشتند. غیر از معوقات دارایی و بیمه، موضوعات داوری که ما باز هم احترام می گذاریم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد:علی رغم اینکه در اوایل فصل نتایج خوبی به دست نیاوردیم کاپیتان تیم را از دست دادیم که ضربه بدی به تیم خورد. خیلی از نشریات موضوع ما را در جدول که شانزدهم بودیم به چالش کشیده بودند. اما با زحمات کادر فنی و بازیکنان به صدر جدول آمدیم.

وی ادامه داد:از همین جا به باشگاه استقلال خوزستان تبریک می گویم. خدا را شکر می کنیم که توانستیم بدهی های باشگاه را پرداخت کنیم. در دو، سه ماه اخیر بیش از 5 میلیارد تومان جرایم بازیکن، مربی برای فصل های گذشته را پرداخت کردیم. فشار مالی زیادی را داشتیم. از حامیان مالی همراه اول تشکر می کنم. جناب آقای صدوقی و همین طور حمایت های مالی عام و خاص و همچنین جناب آقای حسین هدایتی ما را در این موضوع یاری کرد. درست است که ما جام را نگرفتیم اما قهرمانی را بردیم. قهرمانی اخلاق و همین طور از لحاظ فنی. پیکره باشگاه پرسپولیس به فدراسیون و سازمان لیگ احترام گذاشت. از همه عزیزان تشکر می کنم. حتی از تدارکات تیم. تشکر ویژه من از هواداران عزیزم است که دارایی باشگاه پرسپولیس هستند. این پتانسیل بالای باشگاه پرسپولیس حضور هواداران است. 

طاهری افزود:ما هواداری داشتیم که با پرداخت وجهی باعث شد 6 امتیاز ما کسر نشود. حاج حسین هدایتی بدون هیچ چشمداشتی به باشگاه کمک ویژه ای کرد. جناب آقای وزیر کمتر کسی را می توان دید که مانند ایشان پیگیر کار باشگاه پرسپولیس بود و با درایت ایشان باشگاه توانست از مشکلات رد شود. معاون ورزش و جوانان و همچنین هیات مدیره محترم که کمک زیادی کردند. کارکنان باشگاه پرسپولیس که کمتر آن ها دیده میشوند بسیار زحمت کشیدند. من از رئیس فعلی فدراسیون و رئیس سابق سازمان لیگ آقای تاج تشکر می کنم. ایشان خدمت زیادی به باشگاه پرسپولیس در بحث هواداری و حضور هواداران در مسابقات انجام دادند و باعث شد تعداد تماشاگران برای حضور در استادیوم بالا برود. امیدوارم که همه عزیزان، بازیکنان و کادر فنی و همین طور سرپرست تیم، پزشک تیم زحمات زیادی کشیدند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter