در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

باقری: مشکلی برای همکاری با پرسپولیس ندارم/بیش از استاندارد گل خوردیم

پرسپولیس کلاب : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:شایسته قهرمانی بودیم اما ناباورانه از رسیدن به جام محروم شدیم ولی این اتفاقچیزی از ارزش های پرسپولیس کم نمی کند.

 

کریم باقری درباره از دست رفتن عنوان قهرمانی پرسپولیس در بازی مقابل راه آهن بیان داشت:

 

 باقری: مشکلی برای همکاری با پرسپولیس ندارم/بیش از استاندارد گل خوردیم
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۴ |
کد خبر : ۶۲۳۷ |
مصاحبه ها

تیم راه آهن با دفاع چند لایه و استراتژی در زمین خودی کار ما را سخت کرد. استرس پیروزی با سه گل موجب شده بود بازیکنان ما روز خوبی نداشته باشند. اینکه 80 دقیقه به گل نرسیدیم به خاطر همین مساله بود. از طرفی مدام تمرکز بازیکنان به نتیجه سایر بازیکنان بود و این موضوع هم تاثیر منفی خود را گذاشت. کلا پرسپولیس روز جمعه روز خوبی نداشت و مثل سایر بازی ها نبود. هرچه بود تمام شد و ما با تفاضل قهرمان نشدیم و می دانم که قهرمان نشدن به خاطر تفاضل گل ناراحت کننده است و هضم آن برای هواداران و بازیکنان جوان و حتی خودمان سخت است ولی افسوس خوردن فایده ای ندارد و باید زمانی افسوس می خوردیم که گل های ناباورانه ای دریافت کردیم، امتیازات زیادی را از دست دادیم موقعیت های زیادی را گل نکردیم.

وی گفت: اگر خاطرتان باشد قبلا به کاپ گفته بودم که خیلی ها به هدر رفتن فرصت های گلزنی توجه می کنند اما مشکل اصلی تر این است که ما بیش از استاندارد یک تیم قهرمان گل می خوریم و این کار دست ما خواهد داد. تاکید می کنم که دریافت 34 گل و قرارگرفتن در جمع 5،6 تیمی که بیشترین گل خورده را دارد نباید به دروازه بان ربط داد بلکه ما باید اشکالات مان را در سیستم دفاعی جستجو کنیم و بدانیم که همه عناصر تیم در فاز دفاعی به نوعی نقش دارند.

باقری درباره بازی استقلال خوزستان و ذوب آهن گفت: قبل از هر چیز به استقلال خوزستان و  ویسی و مجموعه این باشگاه و همه اعضای تیم تبریک می گویم. آنها با هزینه کم قهرمان شدند و نتایج خوبی کسب کردند. طبیعی است استقلال خوزستان در بازی آخرش با حمایت تماشاگران و برخورداری از شرایط میزبانی و در آن گرما دنبال کسب سه امتیاز بوده و نخواهد به همین راحتی شانس قهرمانی را از دست بدهد. من بازی را ندیده ام اما شنیدم ذوب آهنی ها دو، سه موقعیت گل را از دست دادند و این اشتباه بود که ما بخواهیم سرنوشت قهرمانی خود را در یک بازی دیگر جست و جو کنیم. هرچه بود گذشت و باید به فکر فصل بعد و قهرمانی در سال آینده و کسب نتیجه خوب باشیم.

وی در ادمه درباره نقش هواداران پرسپولیس در نتایج تیم گفت: ما اول فصل به خاطر عدم هماهنگی تیم، جوان بودن افراد و بالا بودن ضریب اشتباهات فردی امتیازات زیادی را از دست دادیم اما هواداران کمک کردند که تیم بتواند جبران کند. اگر هوادران نبودند پرسپولس هرگز مدعی قهرمانی نمی شد و باید به آنها دست مریضاد گفت و از آنها تشکر کرد. ما واقعا شرمنده هواداران شدیم و جا داریم از نگاه حرفه ای و حمایت های خالصانه آنها تشکر کنم. در این باره هرچه بگویم کم است و معتقدم که پرسپولیس امسال مدیون هواداران بود. آنها فوق العاده بودند و حمایت هایشان در آغاز فصل و زمانی که تیم در پایین جدول بود تحسین برانگیز بود. این حمایت در کل فصل وجود داشت.

باقری در پاسخ به این سوال که قول های داده شده برای قهرمانی و اهدای آن به هادی نوروزی و خانواده اش تحقق نیافت گفت: متاسفانه چنین شد. اما باید بگویم درگذشت هادی نوروزی باعث شد بازیکنان هم قسم شوند و در هر بازی به یاد هادی و قولی که دادند به میدان بروند. هادی نوروزی بازیکن دوست داشتنی و بااخلاقی بود و خیلی خوب بود که تیم قهرمان می شد و با قهرمانی جام به هادی و خانواده اش اهدا می شد.

مربی پرسپولیس درباره وضعیت خودش در فصل آتی گفت: اینکه برانکو بنده را خواسته است نشان دهنده لطف ایشان است و برایم ارزشمند است که پس از یک فصل و چند ماه کار کردن برانکو روی من نظر مثبت دارد و خواهان ادامه همکاری است. مشکلی از جانب من وجود ندارد مهم این است که تیم در فصل نقل و انتقالات خوب عمل کند، اسپانسر خوب داشته باشد و بستر برای حضور قدرتمندانه پرسپولیس فراهم باشد. امسال شرایط خوبی داشتیم و امیدوارم فصل آتی این تیم تقویت شود. به اعتقاد من بازیکنان جوانی که فصل گذشته اولین تجربه حضور در پرسپولیس و یک تیم بزرگ را پشت سر گذاشتند امسال می توانند بازدهی و کارایی بهتری داشته باشند چرا که تجربه خوبی کسب کردند و با مشکلات بازی در یک تیم پرطرفدار و پرتماشاگر آشنا شده و با هماهنگی با سایر افراد تیم مشکلی ندارند. ما می توانیم با چذب نفرات خوب تیم را تقویت کنیم و آن طور که برانکو صحبت می کرد نگاه کلی ایشان حفظ استخوان بندی و اسکلت همین تیم است و جذب چند بازیکن خوب در برخی از پست ها به عنوان بازیکن فیکس یا رزرو.

 باقری درباره نقش خود در نقل و انتقالات گفت: تصمیم گیرنده در این باره برانکو در زمینه خرید بازیکن و باشگاه درباره چگونگی توافقات مالی است. برانکو اواخر فصل نظرات کلی بنده را جویا شد و من هم نظرم را گفتم و از این پس هم موردی باشد به ایشان منتقل می کنم ولی دخالت چندانی در امور نقل و انتقالات ندارم . طبیعی است که مربی تصمیم اول و آخر را بگیرد. خوشبختانه برانکو بازیکنان لیگ برتر را خوب می شناسد و مشکلات و کمبودهای تیم خود مان را خوب می داند و امیدوارم در نهایت تیم خوبی بسته شود ولی من بسیار خوش بینم که پرسپولیس فصل بعد بسیار بهتر از امسال عمل کند. چراکه  تیم از هماهنگی خوبی برخوردار است. نفرات جوان و خوبی داریم و با اضافه شدن چند بازیکن پرسپولیس را تقویت می کند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • آقا کریم کاش اول فصل سوشا رو هم مثل پیام ( با اینکه فنی قبولش دارم ) میفرستادید یه تیم دیگه ! بخدا که یه فصل تموم از دست این آقا فقط حرص خوردیم و ایشون مشغول هر کاری بود جز دروازبانی !

  سه شنبه 28 ارديبهشت 1395 - حدود 2 سال قبل
 • آقا کریم کاش اول فصل سوشا رو هم مثل پیام ( با اینکه فنی قبولش دارم ) میفرستادید یه تیم دیگه ! بخدا که یه فصل تموم از دست این آقا فقط حرص خوردیم و ایشون مشغول هر کاری بود جز دروازبانی !

  سه شنبه 28 ارديبهشت 1395 - حدود 2 سال قبل
 • سلام به همه دوستان <br />بیرانوند قطعی شد دم طاهری گرم

  دوشنبه 27 ارديبهشت 1395 - حدود 2 سال قبل
 • سلام به همه دوستان <br />بیرانوند قطعی شد دم طاهری گرم

  دوشنبه 27 ارديبهشت 1395 - حدود 2 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter