در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری: اینکه بیرانوند را بدون نظر برانکو جذب کردیم توهین است/ اتفاقات دیروز بدون هماهنگی با باشگاه بود

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما بر اساس نظر سرمربی تیم بازیکن جذب می‌کنیم و اینکه گفته می‌شود بیرانوند را بدون هماهنگی با برانکو جذب کرده‌ایم، توهین و بی‌احترامی است.

علی اکبر طاهری  در خصوص تمسخر علی دایی و علی پروین در مراسم پایان فصل باشگاه پرسپولیس که باعث ایجاد حاشیه‌هایی هم شد، گفت: ما برنامه‌ای فراهم کردیم تا از دست‌اندرکاران باشگاه با توجه به پایان فصل تقدیر کنیم و قصد توهین کردن به کسی را نداشتیم.

طاهری: اینکه بیرانوند را بدون نظر برانکو جذب کردیم توهین است/ اتفاقات دیروز بدون هماهنگی با باشگاه بود
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۷ |
کد خبر : ۶۲۶۹ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: در باشگاه پرسپولیس کسی به دنبال توهین کردن نیست و ما دیروز به دنبال ایجاد نشاط بین میهمانان بودیم. اتفاقی که دیروز رخ داد بدون خواسته ما بود و اگر عمدی در کار بود ما مقصر بودیم اما اتفاق دیروز کاملا غیرعمد و بدون هماهنگی با ما انجام شد. از طرفی موضع رسمی باشگاه را اعلام کردیم و طی بیانیه‌ای که از سوی روابط عمومی باشگاه صادر شد از این عزیزان پوزش طلبیدیم. ما به دنبال این هستیم که وفاق در باشگاه وجود داشته باشد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: شب گذشته با علی پروین صحبت کردم که خود او هیچ چیزی به من نگفت. ما بر مسائل دیگر مشورت می‌کردیم اما پروین حرفی در این باره به من نزد. مطمئنا نیت باشگاه پرسپولیس رخ دادن اتفاقات دیروز نبود و باز هم از عزیزانی که نسبت به آنها رفتار خوبی انجام نشد، عذرخواهی می‌کنیم.

طاهری درباره جذب بی‌سر و صدای علیرضا بیرانوند تصریح کرد: بی‌سر و صدا کار کردن بد است؟ باید با سر و صدا جلو برویم؟ ما بر اساس هماهنگی‌هایی که با سرمربی تیم انجام داده‌ایم برانکو به ما لیست داده و بر اساس اولویت بازیکن جذب می‌کنیم تا نیروی انسانی تیم تامین شود. سعی می‌کنیم افرادی که مدنظر سرمربی هستند را جذب کنیم و باید بهترین‌ها را به پرسپولیس بیاوریم چرا که فصل آینده سال سخت‌تر برای ما خواهد بود چون هم در لیگ ایران و هم در لیگ آسیا باید بازی کنیم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود علیرضا بیرانوند در لیست برانکو نبوده اما باشگاه او را جذب کرده، گفت: این حرف‌ها بی‌احترامی به حساب می‌آید که ما بخواهیم بدون نظر سرمربی بازیکن بگیریم. این حرف‌ها بد و توهین است. شما رسانه‌ها این شایعات را رها کنید چرا که این حرف‌ها در شأن و سواد من، برانکو و شمای خبرنگار نیست.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter