در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

زادمهر:به ماجرای مراسم دیروز ورود نمی کنم/درباره بیرانوند بحثی نداشتیم

پرسپولیس کلاب : عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت: هیات مدیره از برانکو دفاع می کند اما درباره جذب بیرانوند هنوز بحثی نداشته ایم.

محمد زادمهر درباره برنامه های باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: برنامه های باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات همگی براساس تزی جلو می رود که برانکو دارد.این روندمورد تایید هیات مدیره است. اما درباره جزییات قرارداد با بازیکنان هیات مدیره و به ویژه کمیته حقوقی نظر خواهندداد.

 زادمهر:به ماجرای مراسم دیروز ورود نمی کنم/درباره بیرانوند بحثی نداشتیم
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۷ |
کد خبر : ۶۲۷۱ |
مصاحبه ها

وی افزود: تا این لحظه مدیریت باشگاه پیرامون عقد قرارداد باعلیرضا بیرانوند موضوعی را با هیات مدیره مطرح نکرده و ما نیز نظری نداده ایم. البته هیات مدیره از برانکو دفاع می کند اما درباره جذب بیرانوند هنوز بحثی نداشته ایم.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در ادامه درباره لیست خرید پرسپولیس گفت: برانکو در پست های مختلف نام نفراتی را داده مثلا فرض کنید که نام دو گلر، چهار مدافع، چهار هافبک و چهار مهاجم را به باشگاه اعلام کرده تا مدیریت باشگاه مقدمات جذب تعدادی از آنها را فراهم کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مراسم روز گذشته جشن نایب قهرمانی پرسپولیس بوده است، بیان داشت:  جشن نایب قهرمانی نبود. بلکه مراسمی بود تا بازیکنان در انتهای فصل از هم خداحافظی کنند و ضمنا باشگاه از اعضای خود قدردانی داشته باشد.

زادمهر در پایان درباره جنجال های مراسم روز گذشته و تقلید صدای پروین و دایی از سوی مجری گفت: بنده نمی خواهم به این موضوع ورود کنم همه افراد قابل احترام هستند. روز گذشته من زودتر مراسم را ترک کردم و حالا هم قصد صحبت در این باره را ندارم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter