در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو:مقامات بلندپایه ایرانی پرسپولیسی اند/درباره رضایی حرفی ندارم

پرسپولیس کلاب: سرمربی پرسپولیس گفت: امیدوارم که بیرانوند کلاس بالای خود را در ادامه ثابت کند.

برانکو ایوانکوویچ درباره دیدارش با رییس جمهور کرواسی اظهار داشت:من در ضیافتی که به مناسبت حضور رئیس جمهور کرواسی در ایران توسط سفارت ترتیب داده شده بود دعوت شدم.خوشحالم با ایشان ملاقات کردم.دوستان خوبی هم آنجا بودند که پس از مدت ها ملاقات کردیم.شب گذشته از ایران من و اسکوچیچ در این ضیافت به همراه خانواده هایمان حضور داشتیم. رئیس جمهور هم ما را پذیرفت.

 برانکو:مقامات بلندپایه ایرانی پرسپولیسی اند/درباره رضایی حرفی ندارم
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۲ |
کد خبر : ۶۲۹۳ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد:افتخار داشتم که امروز هم به ضیافت نهاری در کاخ نیاوران دعوت شدم و ونهار را در کنار رییس جمهور کشورم و رییس جمهور کشور دومم ایران صرف کردم.خوشحالم از اینکه مقامات بلندپایه ایرانی را دیدم. مخصوصا دیدم اینکه اکثر این مسئولان پرسپولیسی هستند. از جمله وزیر ورزش که در سخت ترین شرایط به ما کمک کرد.

برانکو درباره جلسه دیروز خود با طاهری و هدایتی اذعان داشت: دیروز با هم ناهار خوردیم. یک ناهار بسیار عالی و سنتی در یک رستوران بسیار زیبا. روز گذشته تولد حسین هدایتی بود و یک پیراهن زیبای پرسپولیس نیز به وی هدیه دادیم.از همین جا دوباره تولد هدایتی را به او تبریک می گویم.

سرمربی پرسپولیس درباره پیوستن کاوه رضایی به این تیم تصریح کرد:ظاهرا کاوه رضایی دوبی است. آنها در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارند. خوب نیست که خبرنگاران و باشگاه قبل از این مسابقه مهم مزاحم او شده و ایجاد فشار کنند. واقعا درست نیست الان درباره این بازیکن صحبت کنیم. بالاخره من شرایط شما را درک می کنم. می دانم که دوست دارید برای افکار عمومی اطلاع رسانی کنید. اما قطعا این گونه اخبار تمرکز کاوه رضایی را به هم می زند.  تمرکز تیم ذوب آهن نیز به هم می خورد که او این بازی خود را انجام دهد تا در این باره صحبت کنیم.

وی در ارتباط با حضور علیرضا بیرانوند در پرسپولیس بیان داشت: خیلی خوشحالم که هواداران از انتخاب ما خوشحال اند. امیدوارم این قدم رو به رشد در زندگی ورزشی بیرانوند باشد. امیدوارم که بیرانوند کلاس بالای خود را در ادامه ثابت کند.

برانکو درباره صحبت های امروز کارلوس کی روش و تشکر او از خود گفت: از این بابت خوشحالم. به هرحال خوشبختانه صحبت درباره تیم ملی با حضور من در پرسپولیس قطع خواهد شد. من سه ماه پیش قراردادم را با پرسپولیس تمدید کردم و وظیفه من این است که بازیکنان را هرچه بیشتر برای تیم ملی آماده کنم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter