در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پنجعلی: طارمی می‌تواند فصل بعد با پول بیشتری ترانسفر شود

پرسپولیس کلاب :  کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که مهدی طارمی باید یک فصل دیگر در این تیم بماند.

محمد پنجعلی ضمن بیان این مطلب در مورد نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ پانزدهم گفت: پرسپولیس فقط با تفاضل گل قهرمان نشد، ولی شایستگی قهرمانی را داشت. اشتباهات داوری به این تیم ضربه زد. از طرفی معتقدم پرسپولیس در چند بازی روی ضدحملات ضربه خورد. این تیم در تمامی مسابقات تصمیم گرفت هجومی بازی کند، به‌همین دلیل نتوانست چند بازی حساس را به‌خوبی اداره کند و در دقایق پایانی گل خورد. همین موضوع در نهایت قهرمانی را از پرسپولیس گرفت.

 پنجعلی: طارمی می‌تواند فصل بعد با پول بیشتری ترانسفر شود
جمعه | ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۸ |
کد خبر : ۶۳۲۸ |
مصاحبه ها

وی در ادامه با اشاره به ضعف خط دفاعی و دروازه‌بانان پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس مشکلاتی داشت و همه این را می‌دانند. این تیم قرار است سال آینده در آسیا رقابت کند، به‌همین دلیل در همه پست‌ها نیاز به تقویت دارد. پرسپولیس حتی باید یک نیمکت قوی هم داشته باشد و همه بازیکنانش باید همسطح باشند.

پنجعلی راجع به موضوع جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس خاطرنشان کرد: طارمی بازیکن کم‌نظیری است، ولی به‌نظر من جا دارد که یک سال دیگر هم در ایران بماند. امسال رقابت‌های مقدماتی جام جهانی برگزار می‌شود و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم شرکت می‌کند. طارمی این فرصت را دارد که بیشتر در بازی‌های بین‌المللی خودش را نشان دهد و مطمئناً در فصل آینده می‌تواند با پول بیشتری ترانسفر شود. با این حال تصمیم‌گیرنده نهایی اوست و امیدوارم بهترین تصمیم را اتخاذ کند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter