در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

قلیچ: اروپا رفتن به همین راحتی است؟ / همه شان به پرسپولیس برمی گردند

پرسپولیس کلاب : دروازه بان اسبق پرسپولیس گفت: بیرانوند دروازه بان خوبی است که جذب پرسپولیس شده است اما امیدوارم به سرنوشت سوشا دچار نشود.

وحید قلیچ، درباره فصل نقل و انتقالات و اینکه تعدادی از بازیکنان پرسپولیس با عنوان کردن پیشنهاداتی از لیگ های اروپایی داعیه جدایی از این تیم را دارند اظهار داشت: همه این شعارها الکی است آخر سر هم همه آنها برمی گردند و شاید در همین پرسپولیس هم جایی برایشان نباشد. مگر اروپا رفتن به این آسانی است؟

 قلیچ: اروپا رفتن به همین راحتی است؟ / همه شان به پرسپولیس برمی گردند
شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۹ |
کد خبر : ۶۳۳۵ |
مصاحبه ها

وی افزود: اگر بازیکنی بخواهد راهی اروپا شود باید از هزاران فیلتر عبور کند. اگر به گفتن باشد من هم می گویم که از اروپا پیشنهاد دارم اما رسیدن به درجه ای که تیم های اروپایی بازیکنی را انتخاب کنند کار هرکسی نیست. نفراتی مانند سردار آزمون، جهانبخش یا عزت اللهی از سنین 19 سالگی جذب تیم های اروپایی شدند نه بازیکنی که با بیست و خورده ای سال سن که زن هم گرفته می خواهد برود و اروپا بازی کند.

پیشکسوت پرسپولیس همچنین درباره خبر حضور احتمالی سوشا مکانی در لیگ آسیای شرقی گفت: برود! برود همانجا مدتی بازی کند چون کسی او را نمی شناسد شاید بتواند چند هفته ای دوام بیاورد. آنها نمی دانند او در چه سطحی است ولی بعد از چند هفته متوجه می شوند و با دو دست شلوار باب اسفنجی اضافه دیپورتش می کنند. همان بهتر که این دروازه بان در پرسپولیس نباشد.

قلیچ همچنین درباره جذب بیرانوند خاطرنشان کرد: حضور  این دروازه بان آینده دار در پرسپولیس را به فال نیک می گیرم اما امیدوارم به همان مشکلاتی که دیگر دروازه بانان پرسپولیس دچارش شدند گرفتار نشود. قبلا هم گفته ام برانکو در کادر فنی اش تیم خوبی را دارد اما مربی گلرهایش نتوانست آنطور که باید و شاید کار کند.

وی تاکید کرد: برانکو برای فصل جدید باید یک مربی دروازه بان های دیگر را جایگزین پانادیچ کند. کارنامه پرسپولیس در بحث دروازه بانی در فصل پانزدهم لیگ برتر گویای عملکرد ضعیف گلرهای این تیم است.مطمئن باشید اگر بیرانوند در پرسپولیس افت کرد بیش از هرچیز به این خاطر خواهد بود  گرچه امیدوارم این اتفاق برای این دروازه بان جوان رخ ندهد.

قلیچ درباره لوبانف و ادامه حضورش در پرسپولیس گفت: لوبانف برای گلر دومی خوب است. بیرانوند فیکس می شود و او هم برای خودش در ایران آفتاب می گیرد چون از کشوری می آید که خیلی آفتاب ندارد. پولش را هم می گیرد هرچند هفته در میان شاید بیاید یک گلی هم بخورد و دوباره به نیمکت برگردد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter