در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

واکنش باشگاه پرسپولیس به احتمال اشتباه در جذب سهمیه لیگ برتری

پرسپولیس کلاب: بازیکن مدنظر باشگاه پرسپولیس هنوز رسما به این باشگاه نپیوسته است.

 

پیرو انتشار اخباری مبنی بر پیوستن مدافع زیر 23 سال تیم پدیده مشهد به پرسپولیس برخی منابع خبری از قرارداد داشتن این بازیکن با باشگاه پدیده خبر داده و این اتفاق را اشتباه مسئولان باشگاه پرسپولیس عنوان کردند.

 واکنش باشگاه پرسپولیس به احتمال اشتباه در جذب سهمیه لیگ برتری
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۹ |
کد خبر : ۶۴۴۶ |
مصاحبه ها

پندار خمارلو در این باره گفت: هیچ اشتباهی در اینباره صورت نگرفته است. این در حالی می تواند اشتباه تلقی شود که ما با این بازیکن قرارداد امضا کرده باشیم که البته هنوز چنین اتفاقی رخ نداده است. باشگاه پرسپولیس با هر بازیکنی قرارداد امضا کند خبرش را از طریق سایت رسمی باشگاه که مرجع رسمی اخبار باشگاه است منتشر خواهد کرد. اینکه گفته می شود این بازیکن سهمیه لیگ برتری است و پرسپولیس آن را جذب کرده زمانی باید مورد بررسی قرار بگیرد که ما با این بازیکن قرارداد ببندیم وقتی قراردادی بسته نشده این حرفها هیچ پایه و اساسی ندارد.

وی در ادامه این بحث خاطرنشان کرد: ما با فرامرزی جلسه داشتیم. نشستیم و درباره مسائل مختلف صحبت کردیم اما هیچ یک از طرفین برگه و یا کاغذی مرتبط با همکاری دو جانبه را امضا نکردیم. در واقع فعلا فقط صحبت از این شده که آیا این بازیکن می تواند با باشگاه پرسپولس همکاری کند یا نه. بنابراین هیچ اتفاقی به شکل رسمی رخ نداده است. احتمال دارد ما تا پایان فصل نقل و انتقالات با چند مدافع و یا بازیکن دیگر صحبت کنیم اما در نهایت تنها یک نفر یا دو نفر به جمع نفرات تیممان اضافه شود بنابراین هر مذاکره و یا جلسه ای را نباید به منزله عقد قرارداد رسمی و یا امضای قرارداد تعبیر کرد.

بر این اساس تاکنون تنها بازیکنی که بصورت رسمی به تیم پرسپولیس پیوسته علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش نفت تهران است.

مدیر رسانه تیم پرسپولیس در این باره توضیح داد: ما برای جذب بیرانوند با اینکه خود بازیکن عنوان کرده بود قراردادش با باشگاه قبلی به پایان رسیده باز هم استعلام لازم را گرفتیم. به همین خاطر وقتی مطمئن بودیم که این بازیکن مشکلی برای بستن قرارداد با پرسپولیس ندارد قراردادش را امضا کردیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter