در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مدیر اداری پرسپولیس: ورزشگاه شهید کاظمی برای تمرینات پرسپولیس آماده است

پرسپولیس کلاب : مدیر اداری پرسپولیس گفت: زمین چمن و رختکن‌های  ورزشگاه شهید کاظمی برای تمرینات تیم آماده است و سالن بدنسازی و محل اقامت و استراحت هم در حال تجهیز است. همچنین بهینه سازی و رفع نواقص مجموعه با اعتبار تخصیصی شورای شهر و همکاری شهرداری منطقه انجام می‌شود.

حسین علیپور در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مجموعه ورزشی شهید کاظمی اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بار دیگر از توجه و اقدام شورای اسلامی شهر تهران بویژه آقای دبیر، شهرداری تهران و مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و مدیریت باشگاه به خاطر در اختیار گرفتن این ورزشگاه تشکر کنم.

مدیر اداری پرسپولیس: ورزشگاه شهید کاظمی برای تمرینات پرسپولیس آماده است
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۹ |
کد خبر : ۶۴۸۶ |
مصاحبه ها

مجموعه ورزشی شهید کاظمی دارای امکانات خوبی مثل زمین چمن، رختکن‌های مناسب، سالن بدنسازی و استخر و سونا است و ظرفیت‌های بالایی دارد ولی کمبودهایی مثل زمین دوم برای تمرین و فقدان حوضچه آب سرد دیده می‌شود که باید در آینده روی آنها اقدام کرد ولی این مجموعه می‌تواند میزبان تمرینات پرسپولیس باشد.

وی ادامه داد: در ابتدای اسفند ماه وقتی این ورزشگاه را تحویل گرفتیم شروع به شناسایی نواقص آن کردیم. اولین اقدام ما بازسازی زمین چمن بود و در حال حاضر کاملا آماده استفاده است. متاسفانه در خلال انجام کارها بودیم که ترانس مجموعه از مدار خارج شد و موارد دیگری مثل خرابی دیزل ژنراتور، موتورخانه، نور محوطه و ... وجود دارد که به امید خدا با همکاری شهرداری مرتفع خواهد شد. البته در حال حاضر آن بخشی از امکانات که برای تمرین تیم نیاز خواهد بود، فراهم است.

مدیر اداری پرسپولیس خاطرنشان کرد: در ارتباط با رفع نواقص مجموعه، جلسات متعددی با شهردار محترم منطقه نوزده داشتیم که از تلاش‌های ایشان هم تشکر می‌کنم. قرار است از اعتباری که شورای محترم شهر برای بازسازی و بهینه سازی این مجموعه اختصاص داده است، اقدامات لازم صورت بگیرد.

علیپور تصریح کرد: زمین و رختکن در بهترین شرایط برای تمرینات تیم آماده شده است. البته آقای برانکو خواسته‌اند محل استراحت هم تامین شود تا بازیکنان در مواقعی که قرار است صبح و بعدازظهر تمرین کنند، این امکان را داشته باشند بین دو تمرین، امکان استراحت و خواب در خود مجموعه را داشته باشند و در این ارتباط نیز اقدام لازم صورت گرفته و در حال آماده‌سازی امکانات هستیم. تجهیز سالن بدنسازی نیز با مشورت مارکو استیلینوویچ در حال انجام است و وسایل مورد نیاز که خریداری شده در شرف نصب است.

وی در پایان افزود: البته علاوه بر ورزشگاه شهید کاظمی، زمین شماره دو ورزشگاه آزادی هم می‌تواند در اختیار تیم باشد و البته مناقصه برای بازسازی اساسی زمین چمن درفشی‌فر و زیرسازی آن، در حال انجام است که با پایان یافتن آن، هر سه زمین در اختیار خواهد بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter