در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

واکنش وکیل بیرانوند به ادعای نفت/به جای این حرفها پولش را بدهید

پرسپولیس کلاب : وکیل دروازه بان پرسپولیس گفت: این مباحثی که از سوی مسئولان باشگاه نفت مطرح می شود، جهت تشویش اذهان عمومی است.

مصطفی سلیمانی بابادی وکیل علیرضا بیرانوند در رابطه با اینکه باشگاه نفت اعلام کرده فسخ قرارداد بیرانوند با این باشگاه غیرقانونی بوده، اظهار داشت: نمی دانم چرا آقایان اصرار دارند حرف خودشان را به کرسی بنشانند، در حالی که فدراسیون فوتبال هم قرارداد بیرانوند را قبول کرده است. این مباحثی که مطرح می شود، جهت تشویش اذهان عمومی است. البته در باشگاه نفت برخی افراد هستند که زحمت می کشند اما برخی هم به دنبال شلوغ کردن فضا هستند.

 واکنش وکیل بیرانوند به ادعای نفت/به جای این حرفها پولش را بدهید
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۲ |
کد خبر : ۶۵۳۱ |
مصاحبه ها

وی افزود: واقعا اگر آقایان به دنبال قانون هستند، بیایند و طلب بیرانوند را بدهند. این بازیکن 10 درصد قراردادش را دریافت کرده و این اتفاق عجیبی است.

وکیل دروازه بان پرسپولیس درباره اینکه مسئول حقوقی باشگاه نفت اعلام کرده قرارداد بیرانوند تا پایان فینال جام حذفی بوده، تصریح کرد: ماده 2 می گوید که مدت قرارداد پایان فصل 95-96 است اما اینجا بحث پایان قرارداد نیست و بحث فسخ قرارداد است. فسخ قرارداد نیز به استناد ماده 12 بند 23 است که می گوید در پایان فصل در صورتی که 50 درصد از پول بازیکن پرداخته نشده باشد، می تواند یکطرفه فسخ شود.

سلیمانی افزود: در قرارداد بیرانوند زمان اتمام قرارداد ذکر شده است و به بحث فسخ ربطی ندارد. آیین نامه نقل و انتقالات و قانون فیفا می گوید که با اولین بازی رسمی لیگ، فصل آغاز می شود و با آخرین بازی فصل به پایان می رسد. دوستان به جای اینکه کار بیرانوند را درست کنند، هر روز برای او که در اردوی تیم ملی است، استرس ایجاد می کنند. ابتدا می گفتند قبل از فینال جام حذفی بقیه پول بیرانوند را واریز می کنیم اما که نتوانستند این کار را انجام دهند، حرفشان تغییر کرده است.

وی در پایان گفت: صحبت های آقایان دارای تناقض است. در ضمن در حرفهایشان تهدید وجود دارد که به بازیکن استرس وارد می کند. اگر قرار بر این باشد، ما هم قطعا از طریق مراجع قانونی اقدام می کنیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter