در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کاشانی: هواداران پرسپولیس نگران نباشند/حفظ نفرات قدیمی انجام می شود

پرسپولیس کلاب :  رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در حال حاضر طاهری مشغول مذاکره برای به خدمت گرفتن بازیکنان است و باشگاه بیکار نیست.

جعفر کاشانی،درباره حضورش در مراسم ختم مادر مجتبی محرمی اظهار داشت: خیلی دوست داشتیم این مراسم در محلی که مخصوص باشگاه پرسپولیس است برگزار شود اما حیف که این جا را در باشگاه نداریم. مجتبی محرمی یکی از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس بوده است.این ضایعه بزرگ را به او و خانواده محترمش تسلیت می گویم.

 کاشانی: هواداران پرسپولیس نگران نباشند/حفظ نفرات قدیمی انجام می شود
شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۱۵ - ۱۸:۴۸ |
کد خبر : ۶۵۶۶ |
مصاحبه ها

وی درباره اینکه باشگاه استقلال دومین خرید خود را نیز انجام داده ولی باشگاه پرسپولیس پس از جذب علیرضا بیرانوند بازیکنی نگرفته است خاطرنشان کرد: من در مصاحبه های قبلی ام هم گفتم که ما باید سیر صعودی مان را حفظ کنیم و همانند سال قبل عملکرد خوبی داشته باشیم که این خود بسیار دشوار است. در حال حاضر طاهری مشغول مذاکره برای به خدمت گرفتن بازیکنان است و باشگاه بیکار نیست.

کاشانی افزود:از هواداران پرسپولیس می خواهم نگران نقل و انتقالات نباشند. بازیکنانی که مدنظر برانکو بوده باشگاه در حال مذاکره با آنهاست.البته یکی دیگر از موضوعات مهم حفظ بازیکنان سال گذشته است که این کار هم تا حدود زیادی انجام شده است. این را قبول دارم پرسپولیس برای شرکت در سه جام نیاز به بازیکنان خوب و تاثیرگذار دارد.الان هم زمان وجود دارد و تا روز آخر نقل و انتقالات می توان برای جذب بازیکن اقدام کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter