در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

واکنش کاشانی به سقف قرارداد،تغییرات درهیات مدیره واختلاف نظر در پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به تعیین میزان سقف قرارداد برای بازیکنان فصل آینده واکنش نشان داد و گفت: این جزو سیاست‌های باشگاه به حساب می‌آید و بهتر است به بیرون درز پیدا نکند.

جعفر کاشانی در رابطه با اینکه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات از سایر رقبایش عقب است و این مساله باعث نگرانی هواداران شده‌ است، گفت: هواداران نگران این مساله نباشند. زیرا علی اکبر طاهری به عنوان مدیر باشگاه پیگیر این موضوع هست تا بهترین تیم را طبق نظر برانکو ایوانکویچ ببندد تا پرسپولیس آماده‌ای را برای شروع لیگ مهیا کند.

 واکنش کاشانی به سقف قرارداد،تغییرات درهیات مدیره واختلاف نظر در پرسپولیس
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۰ |
کد خبر : ۶۶۱۴ |
مصاحبه ها

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای فصل آتی هم پرسپولیس قرار است به صورت سرپرستی اداره شود یا قبل از آغاز فصل مدیر عامل این باشگاه انتخاب می‌شود، افزود: عنوان به هیچکسی شخصیت نمی‌دهد. بلکه این عملکرد افراد است که توانایی‌های فرد را نشان می‌دهد. علی اکبر طاهری به عنوان مدیر امور را پیگیری می‌کند و سال گذشته هم در این پست عملکرد خوبی داشت.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا برای جذب بازیکن سقف قرارداد از سوی باشگاه در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: این مساله جزو سیاست‌های باشگاه است و بهتر است که به بیرون از درز نکند.

کاشانی در رابطه با اینکه آیا اختلاف نظری میان اعضای هیات مدیره پرسپولیس وجود دارد، خاطرنشان کرد: به هر حال در هر جمعی ممکن است اختلاف سلیقه‌ای وجود داشته باشد. اما مهم‌ترین موضوع این است که تصمیمی که گرفته می‌شود برای باشگاه مفید باشد.

وی در پایان در رابطه با این که برای فصل جدید تغییراتی در هیات مدیره پرسپولیس به وجود خواهد آمد، تصریح کرد: از این موضوع اطلاعی ندارم. تیم برای وزارت ورزش است و اگر تغییراتی هم قرار باشد که صورت گیرد در این وزارتخانه تصمیمش اتخاذ می‌شود. پس بهتر است این موضوع را از وزارت ورزش سوال کنید.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter