در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

چرا منصوریان و هدایتی به اردوی تیم ملی رفتند؟

پرسپولیس کلاب : رئیس روابط عمومی فدراسیون در راستای   حضور مربیان باشگاههای لیگ برتری در تمرین تیم ملی فوتبال و همچنین جلسه هدایتی با رئیس فدراسیون فوتبال توضیحاتی را ارائه کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون، امیر حسین حسینی در ابتدا گفت: شب گذشته حسین هدایتی، ضمن حضور در فدراسیون فوتبال و برگزاری نشست با رئیس فدراسیون اعلام آمادگی خود را برای حمایت از تیم ملی فوتبال در مسابقات مقدماتی جام جهانی اعلام کرد. ضمن اینکه پس از برگزاری این جلسه، مهدی تاج و حسین هدایتی به اتفاق در اردوی تیم ملی حضور پیدا کردند.

چرا منصوریان و هدایتی به اردوی تیم ملی رفتند؟
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۱۵:۱۳ |
کد خبر : ۶۶۴۲ |
مصاحبه ها

وی در ادامه بیان کرد: البته کمک های حسین هدایتی همواره در کنار فدراسیون فوتبال بوده و ایشان همچون گذشته و با احساس قلبی خود و برای کمک به تیم ملی اعلام آمادگی کردند که فدراسیون فوتبال مراتب تشکر و قدردانی خود را از وی اعلام می کند و از اینکه ایشان همواره به فکر تیم های ملی فدراسیون فوتبال بوده و هستند، شایسته تقدیر است.

رئیس روابط عمومی فدراسیون در ادامه افزود: موضوع بعدی حضور علیرضا منصوریان، در تمرین روز گذشته تیم ملی در راستای حمایت همیشگی ایشان از تیم ملی بوده و هیچ ارتباطی به حضور منصوریان در باشگاه استقلال ندارد. علیرضا منصوریان در گذشته همکاری نزدیکی با کادر فنی تیم ملی داشت و در حال حاضر نیز به منظور اعلام حمایت دوباره از تیم ملی در تمرین حضور پیدا کرد. 

وی در پایان گفت: ضمن اینکه در تمرینات گذشته عبدالله ویسی، نظر محمدی، حمید مطهری و کریم باقری و بسیاری از مربیان عزیز در تمرین تیم ملی فوتبال حضور پیدا کردند که با استقبال سرمربی تیم ملی همراه بود و حضورشان در تمرین ارتباطی به باشگاه محل فعالیتشان ندارد و به احساس وظیفه و علاقه آنها به جایگاه تیم ملی بازمی گردد که از نظر فدراسیون این عمل شایسته تقدیر و تشکر است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter