در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

رأی مکانی از سوی کمیته اخلاق صادر شد/ محرومیت سوشا از حضور در ایران؟

پرسپولیس کلاب : عضو کمیته اخلاق گفت: حکم کمیته اخلاق درباره پرونده سوشا مکانی صادر شده است اما قطعی نیست.

عبدالله سمامی ، درباره شایعه ممنوعیت بازی سوشا مکانی در فوتبال ایران اظهار داشت: در این باره که چه حکمی برای سوشا مکانی صادر شده به دلیل قطعیت پیدا نکردن این حکم نمی توانم اطلاعاتی از پرونده اعلام کنم. اما این حکم در هفته جاری صادر و به خود بازیکن ابلاغ شده است و یا اگر تاکنون به دست مکانی نرسیده قطعا به او ابلاغ خواهد شد.

 رأی مکانی از سوی کمیته اخلاق صادر شد/ محرومیت سوشا از حضور در ایران؟
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۱:۵۱ |
کد خبر : ۶۶۴۹ |
مصاحبه ها

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در رای صادره حق اعتراض برای سوشا مکانی در نظر گرفته شده این بازیکن می تواند در صورت نپذیرفتن رای به حکم صادره اعتراض کند که این اعتراض هم در مدت زمان مشخصی از سوی کمیته اخلاق قابل پذیرش است.

عضو کمیته اخلاق در این باره که باشگاه سایپا خواستار این دروازه بان است و در صورت قطعیت داشتن این شایعات چه تدبیری باید بیندیشد خاطرنشان کرد: این موضوع کاملا به باشگاهی که خواهان همکاری با این دروازه بان است بستگی دارد چون سوشا مکانی قطعا در جریان حکم صادرشده برای خودش قرار می گیرد و با علم به اینکه چه وضعیتی دارد با باشگاه جدید مذاکره خواهد کرد. اگر هم بدون اطلاع از حکم قراردادی با این بازیکن بسته شده باشد باشگاه می تواند از حق و حقوق خود در این ارتباط دفاع کند.

سمامی در پایان تاکید کرد: مادامی که حکم قطعی از سوی سوشا مکانی پذیرفته نشده است این حکم به صورت عمومی رسانه ای نخواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter