در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بهروان:پرسپولیس پیشنهادمکتوب بدهد/نمایندگان ایران درآسیا تغییرنمی کنند

پرسپولیس کلاب : عضو هیأت رییسه سازمان لیگ گفت: اگر هم سهمیه ایران   در لیگ قهرمانان کاهش پیدا کند تغییری در تیم های اعزامی بوجود نمی آید.

غلامرضا بهروان درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس نسبت به اعزام قهرمان جام حذفی به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: دوستان می توانند هر پیشنهادی به نظرشان می رسد مطرح کنند تا در هیأت رییسه سازمان لیگ و فدراسیون بررسی شود.

بهروان:پرسپولیس پیشنهادمکتوب بدهد/نمایندگان ایران درآسیا تغییرنمی کنند
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۳ |
کد خبر : ۶۷۰۵ |
مصاحبه ها

وی در این باره که آیا این احتمال وجود دارد که این تغییرات در فصل پیش رو اعمال شود گفت: به هیچ عنوان تغییری در برنامه ای که در فصل پیش رو اعمال شده داده نخواهد شد و اگر هم تغییری باشد در فصول بعد لحاظ می شود. ضمن اینکه هر زمان درخواست کتبی باشگاه پرسپولیس در این باره بدستمان برسد آن را بررسی می کنیم.

بهروان اضافه کرد: قرار است در ماه نوامبر درباره تعداد سهمیه کشورهای آسیایی در لیگ بعدی قهرمانان تصمیم گیری کنند و اگر این روزها اخباری مبنی بر کاهش تعداد سهمیه تیم های ایرانی مطرح می شود فقط شیطنت برخی کشورهاست که می خواهند در این باره ذهنیت ایجاد کنند و ما نباید به این مسایل دامن بزنیم و سراغ مسایل اداری این موضوع برویم.

عضو هیأت رییسه سازمان لیگ در این باره که مسئولان باشگاه پرسپولیس عنوان کرده اند در اروپا فقط تیم های لیگ برتری به چمپیونز لیگ راه پیدا می کنند گفت: ما هم این را می دانیم که قهرمانان جام حذفی به یوفا کاپ می روند ولی هر کشوری بر اساس آیین نامه های فوتبالی خودش عمل می کند.

طبق پیش بینی های صورت گرفته در لیگ بعدی قهرمانان آسیا استقلال خوزستان و ذوب آهن به ترتیب قهرمانان لیگ برتر و جام حذفی به طور مستقیم حضور پیدا می کنند و تیم های پرسپولیس و استقلال باید برای شرکت در مرحله نهایی ابتدا در پلی آف حضور یابند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter