در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خوردبین:ناراحتی برانکوبخاطرملی پوشان بود/ فدراسیون فکر باشگاههاهم باشد

پرسپولیس کلاب : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس  :گفت ناراحتی برانکو به خاطر غیبت ملی پوشان بود.

محمود خوردبین درباره آغاز تمرینات پرسپولیس اظهار داشت: با وجود آنکه ما با تعداد اندکی بازیکن کارمان را شروع کردیم اما چاره ای نداشتیم و نمی توانستیم دیرتر استارت بزنیم. قطعا کم تعداد بودن بازیکنان اجازه نمی دهد که کادر فنی برنامه اصلی خود را پیاده کند اما یادتان نرود که پارسال با 5 نفرشروع کردیم.

خوردبین:ناراحتی برانکوبخاطرملی پوشان بود/ فدراسیون فکر باشگاههاهم باشد
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۷:۲۳ |
کد خبر : ۶۷۱۰ |
مصاحبه ها

وی در ادامه درباره دلخوری روز گذشته برانکو به خاطر غیبت ملی پوشان گفت:  آقای برانکو معتقد بود که ملی پوشان حتی اگر قرار است تمرین هم نکنند بهتر است در محل تمرین حاضر شوند. به نظر من هم بهتر بود که دیروز ملی پوشان به محل تمرین می آمدند و خودشان را نشان می دادند.

خوردبین درباره این موضوع که برانکو از دست رامین رضاییان به خاطر سفر بدون هماهنگی اش به شمال ناراحت است گفت: من نمی دانم رامین کجا است و بقیه ملی پوشان در چه شرایطی هستند. بحث آقای برانکو کلی بود و می گفت بازیکنان ملی پوش به تمرین بیایند و برنامه هایشان را با سرمربی هماهنگ کنند. 

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه افزود: به نظر من فدراسیون فوتبال باید در کنار تیم ملی به فکر باشگاه ها هم باشند. من قبول دارم که اولویت با تیم ملی است اما تیم ها هم زمان کمی دارند و مربیان باید بازیکنان خود را به هماهنگی برسانند. الان با توجه به استراحت اجباری ملی پوشان ما باید چه کار کنیم. آیا می توانیم همچنان با تعداد کمی بازیکن کارمان را ادامه دهیم؟

خوردبین در پایان درباره محل جدید تمرینات پرسپولیس گفت: به نظر من ورزشگاه شهید کاظمی زمین خوبی دارد. آقای برانکو هم راضی است. چون برانکو می گوید برای من مکان تمرین مهم نیست. بلکه چمن اهمیت دارد. البته یک مقدار مسیر دور است. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter