در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پاسخ پیروانی به اظهارات برانکو درباره ملی پوشان

پرسپولیس کلاب: مدیر تیم ملی فوتبال ایران می گوید استراحت   اجباری بازیکنان ملی پوش به دلیل حفظ سلامتی این بازیکنان بوده است.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون، افشین پیروانی درباره استراحت اجباری بازیکنان ملی پوش تا سی‌ام خرداد اظهار کرد: همانطور که می‌دانید رقابتهای لیگ برتر در فصل پانزدهم ٢٤ اردیبهشت به پایان رسید و بلافاصله بازیکنان ملی پوش برای استفاده از دو فیفادی به تیم ملی آمدند.

پاسخ پیروانی به اظهارات برانکو درباره ملی پوشان
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۵:۲۷ |
کد خبر : ۶۷۳۲ |
مصاحبه ها

وی افزود: ملی پوشان از ابتدای خرداد تا هجدهم همین ماه در اردوی تیم ملی حضور داشتند و دو بازی دوستانه پشت سر گذاشتند و با این شرایط استراحتی نداشتند، این در حالی است که بازیکنان غیر ملی پوش در این مدت در استراحت به سر می بردند بنابراین طبیعی است که بازیکنان ملی پوش هم مثل سایر ورزشکاران به استراحت نیاز داشته باشند و به همین خاطر از آنها خواسته شد تا سی‌ام خرداد استراحت کنند.

پیروانی ادامه داد: با توجه به اینکه فصل پیش‌رو، فصلی مهمی و کلیدی برای فوتبال ایران به حساب می‌آید و باید همه چیز به دقت برنامه ریزی شود برای حفظ سلامتی بازیکنان چنین تصمیمی اتخاذ شد تا با اندیشیدن راهکارهای مناسب جلوی مصدومیت احتمالی بازیکنان گرفته شود تا این چنین منافع فوتبال ملی و باشگاهی کشور در این سال مهم تامین شود. این موضوع همچنین قطعا می‌تواند بر روی عملکرد این بازیکنان در طول فصل چه در بازی‌های باشگاهی و چه دیدارهای ملی تاثیر بگذارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter