در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو:ما به بازیکنان میگوییم کجابروند/آنهاپولشان را ازباشگاه می گیرند

پرسپولیس کلاب: سرمربی پرسپولیس گفت: خوشحال هستم  و به فدراسیون و سازمان لیگ تبریک می‌گویم خیلی خوب است که تست‌ها را اجباری کردند.

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تست پزشکی بازیکنان پرسپولیس در ایفمارک اظهار داشت: مطمئنا سلامت بازیکنان اهمیت بالایی دارد و باید این تست ها در نظر گرفته شود تا خدایی ناکرده اتفاقی رخ ندهد. خوشحال هستم و به فدراسیون و سازمان لیگ تبریک می‌گویم خیلی خوب است که تست‌ها را اجباری کردند.

برانکو:ما به بازیکنان میگوییم کجابروند/آنهاپولشان را ازباشگاه می گیرند
شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۲ |
کد خبر : ۶۸۰۹ |
مصاحبه ها

وی درباره اینکه بازیکنان را به تیم ملی مدهد یا خیر، عنوان کرد: من چیزی که از طرف خودم می توانم بگویم اجازه نخواهم داد که بازیکنانم به اردوی تیم ملی بروند. آنها بازیکن پرسپولیس هستند. آنها از باشگاه پول می گیرند و قرارداد دارند. الان هم باشگاه تصمیم خواهد گرفت که چه رویه ای را در پیش می گیریم. اگر الان بازیکنان نیامدند آنها مقصر هستند چون باید به وظیفه حرفه ای شان عمل کنند. این ما هستیم که برای آنها تعیین کنیم که چه زمانی کار کنند و چگونه رفتار کنند. بقیه موارد که برای تیم ملی است برای روزهای فیفا است. آن موقع است که افتخار بازیکنان و باشگاه ماست که ملی پوشان به اردوی تیم ملی بروند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که سورپرایزی برای هواداران در نقل و انتقالات پرسپولیس دارد عنوان کرد: ما هنوز در فاز تشکیل تیم هستیم. واضح است که انتظار هواداران پرشور پرسپولیس بسیار بالاست و ما هم به این موضوع واقف هستیم. طبیعی است که تلاش کنیم بهترین تیم را تشکیل دهیم. امسال جاه طلبی ما بالاست. هم در لیگ هم در جام حذفی و هم در لیگ قهرمانان آسیا به دنبال موفقیت خواهیم بود.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت کاوه رضایی گفت: همان طور که عرض کردم ما در فاز تشکیل تیم قرار داریم. برخی موارد را می توانیم انجام دهیم و برخی هم از عهده ما خارج است. در حال حاضر در فاز آماده سازی هستیم. سعی می کنیم بهترین تصمیمات را برای باشگاه و هواداران بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که خودتان هم امروز تست می دهید، افزود: خیر من امروز تست نمی دهم. من در کنار شما خبرنگاران گرمم نیست. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter