در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خوردبین: اگر مرا نخواستند،می روم/برای استعفایم مدرک رو کنند

پرسپولیس کلاب: سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان هر وقت تمرینات تیم ملی شروع شد در اختیار آنها باشند و سپس دوباره به باشگاه برگردند.

محمود خوردبین اظهار داشت: پنجشنبه صبح و بعداز ظهر تمرین کردیم. امروز هم تست پزشکی داشتیم. امروز هم تمرینات مان را پیگیری می کنیم.

خوردبین: اگر مرا نخواستند،می روم/برای استعفایم مدرک رو کنند
شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۴ |
کد خبر : ۶۸۱۶ |
مصاحبه ها

وی در ادامه افزود: به احتمال فراوان روز ششم تیرماه به اردو می رویم. 

سرپرست پرسپولیس درباره بازیکنان ملی پوش این تیم خاطرنشان کرد: تیم ملی ارجحیت دارد اما باشگاه هم به بازیکنانش احتیاج دارد. به نظرم تا زمانی که تمرینات تیم ملی شروع نشده بازیکنان به باشگاه بیایند و تمرین کنند. هر وقت تمرینات تیم ملی شروع شد در اختیار آنها باشند و سپس دوباره به باشگاه برگردند. باید در این باره تعاملات لازم انجام شود. 

وی همچنین اذعان داشت: دوستانی که در روزنامه گفتند من استعفا دادم بیایند و مدرک رو کنند. من از طریق قانونی پیگیری خواهم کرد. باشگاه مدیر عامل دارد. اگر خواستند می مانم و اگر هم نخواستند می روم. آقای طاهری مهم است. بقیه در این باره اهمیتی ندارند.

خوردبین در پایان درباره نتایج تیم ملی والیبال گفت: به آنها تبریک می گویم. اما خستگی باعث شده در این دوبازی نتیجه نگیرند. انشالله در ادامه به روزهای خوبشان برگردند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter